ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПРОФЕСІЙНА КОСМЕЦЕВТИКА
ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ШКІРИ

SOSKIN PARIS пропонує різні колекції засобів з догляду за шкірою обличчя та тіла

Ефективні екологічно чисті засоби з пролонгованим результатом

Дізнайтеся більше про кожну колекцію на сторінках нижче:

Спеціально розроблена лінія для чутливої, збезводненої шкіри з першими ознаками старіння.

Початковий етап догляду

Очищення і підготовка – двофазне очищення, очищаюче молочко, тонік і мицелярна вода, для м'якого видалення макіяжу і навіть водостійкого make-up.

HYDRAWEAR

Зволоження та живлення для чутливої шкіри - зволожуючі засоби, які насичують шкіру вологою і пом'якшуючими речовинами, що додають їй первісну красу.

HYDRAGLOW

Відновлення природного сяйва шкіри - профілактичний антивіковий догляд за шкірою, щоб підкреслити природню красу і надати рівномірний колір обличчю. Спеціально розроблений догляд за тьмяною, схильною до стресу шкіри і перших зморшок.

Детальніше

Лінія Soskin Paris для омолодження і поліпшення структури шкіри, боротьба з ознаками старіння, інтенсивне зволоження, живлення і відновлення.

Anti-age

Зморшки, втрата пружності - додатковий догляд для вашої шкіри, починаючи з 35 років. Розгладжуючий, зволожуючий, регенеруючий догляд за шкірою, натхненний силою природи, для збереження вашої природної краси.

Корекція

Радикальне поліпшення якості шкіри з глибокими зморшками, нерівним кольором обличчя, першими віковими плямами. Корекція кольору за допомогою спеціальних інгредієнтів для додання сяйва шкірі.

Ліфтинг-ефект та відновлення

Ослаблення тонусу шкіри, втрата щільності – космецевтичний догляд для відновлення структури і комфортного стану зрілої шкіри. Засоби розроблені для підвищення еластичності. Компенсують уповільнення відновлення клітин, відновлюють красу і підтримують структуру зрілої шкіри після 50 років.

Детальніше

Лінія засобів для правильного вирішення проблем дисбалансу шкіри. Лікування видимих запальних елементів і компенсація рецидивів. Некомедогені засоби для комбінованої, жирної і схильної до акне шкіри.

«МАТ» - матуючі засоби

Рішення жирного блиску і широких пор - щоденний догляд очищення, себорегуляції та запобігання закупорки пор.

«АКН» - лікування АКНЕ

Шкіра з недоліками, нерівномірною текстурою, ретенцією і запальними елементами - не вирок. Засоби Soskin Paris для здорової шкіри сьогодні, профілактики недоліків завтра.

«HYDRA» - правильне відновлення і зволоження

Відновлення після дерматологічних процедур, апаратних терапій або для схильної до впливу навколишнього середовища шкіри.

Детальніше

Відбілююча лінія засобів для будь-якого віку та всіх типів шкіри. Рішення проблеми пігментації.

До складу засобів входить ексклюзивний комплекс «D-WHITE», розроблений лабораторією SOSKIN, який діє на причину і на всіх етапах процесу виникнення пігментації: стимулює на поверхні, пригнічує синтез пігментів, регулює перехід і накопичення пігменту.

Детальніше

Засоби з високим рівнем захисту, для будь-якого типу шкіри і будь-якого віку.

Широкий вибір текстур у поєднанні з ефективним захистом і комфортом.
Сонцезахисні креми з нелипкими, непомітними текстурами для комфортного нанесення і відчуття протягом дня.
4 типи: Ultra SPF30, Intense SPF50 +, LOW-TOX® и Repair.

Детальніше

Скинути пароль