ПРОФЕСІЙНА КОСМЕЦЕВТИКА
ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ШКІРИ

SOSKIN PARIS пропонує різні колекції засобів з догляду за шкірою обличчя та тіла

Ефективні екологічно чисті засоби з пролонгованим результатом

Дізнайтеся більше про кожну колекцію на сторінках нижче:

Спеціально розроблена лінія для чутливої, збезводненої шкіри з першими ознаками старіння.

Початковий етап догляду

Очищення і підготовка – двофазне очищення, очищаюче молочко, тонік і мицелярна вода, для м'якого видалення макіяжу і навіть водостійкого make-up.

HYDRAWEAR

Зволоження та живлення для чутливої шкіри - зволожуючі засоби, які насичують шкіру вологою і пом'якшуючими речовинами, що додають їй первісну красу.

HYDRAGLOW

Відновлення природного сяйва шкіри - профілактичний антивіковий догляд за шкірою, щоб підкреслити природню красу і надати рівномірний колір обличчю. Спеціально розроблений догляд за тьмяною, схильною до стресу шкіри і перших зморшок.

Детальніше

Лінія Soskin Paris для омолодження і поліпшення структури шкіри, боротьба з ознаками старіння, інтенсивне зволоження, живлення і відновлення.

Anti-age

Зморшки, втрата пружності - додатковий догляд для вашої шкіри, починаючи з 35 років. Розгладжуючий, зволожуючий, регенеруючий догляд за шкірою, натхненний силою природи, для збереження вашої природної краси.

Корекція

Радикальне поліпшення якості шкіри з глибокими зморшками, нерівним кольором обличчя, першими віковими плямами. Корекція кольору за допомогою спеціальних інгредієнтів для додання сяйва шкірі.

Ліфтинг-ефект та відновлення

Ослаблення тонусу шкіри, втрата щільності – космецевтичний догляд для відновлення структури і комфортного стану зрілої шкіри. Засоби розроблені для підвищення еластичності. Компенсують уповільнення відновлення клітин, відновлюють красу і підтримують структуру зрілої шкіри після 50 років.

Детальніше

Лінія засобів для правильного вирішення проблем дисбалансу шкіри. Лікування видимих запальних елементів і компенсація рецидивів. Некомедогені засоби для комбінованої, жирної і схильної до акне шкіри.

«МАТ» - матуючі засоби

Рішення жирного блиску і широких пор - щоденний догляд очищення, себорегуляції та запобігання закупорки пор.

«АКН» - лікування АКНЕ

Шкіра з недоліками, нерівномірною текстурою, ретенцією і запальними елементами - не вирок. Засоби Soskin Paris для здорової шкіри сьогодні, профілактики недоліків завтра.

«HYDRA» - правильне відновлення і зволоження

Відновлення після дерматологічних процедур, апаратних терапій або для схильної до впливу навколишнього середовища шкіри.

Детальніше

Відбілююча лінія засобів для будь-якого віку та всіх типів шкіри. Рішення проблеми пігментації.

До складу засобів входить ексклюзивний комплекс «D-WHITE», розроблений лабораторією SOSKIN, який діє на причину і на всіх етапах процесу виникнення пігментації: стимулює на поверхні, пригнічує синтез пігментів, регулює перехід і накопичення пігменту.

Детальніше

Засоби з високим рівнем захисту, для будь-якого типу шкіри і будь-якого віку.

Широкий вибір текстур у поєднанні з ефективним захистом і комфортом.
Сонцезахисні креми з нелипкими, непомітними текстурами для комфортного нанесення і відчуття протягом дня.
4 типи: Ultra SPF30, Intense SPF50 +, LOW-TOX® и Repair.

Детальніше

Скинути пароль