Подарункові набори від Soskin входять в ТОП-12 кращих подарунків на Новий Рік 2021

Дослідження в Instagram-сторіз довели: на момент 22 грудня більшість опитаних все ще не купили подарунки для батьків, хлопця, свекрухи і кращої подруги. Радує те, що на цьому тижні нас чекає три вихідних поспіль, і можна встигнути придумати або дізнатися, чого ж хочуть наші близькі. Щоб не довелося ламати голову, beauty-редактор ELLE.UA Лена Лісун зібрала 12 безпрограшних подарунків, які точно не захочеться передарувати.

Французький бренд Soskin, назва якого розшифровується як SaveOurSkin, випустив кілька подарункових наборів на вибір. Кремам, сироватка, бальзамам для губ і маскам на Новий рік будуть рада мама, сестра, свекруха і коханий чоловік. У продуктів бренду немає яскравих ароматів, що робить їх ідеальним подарунком для батьків і вашого хлопця. А біоміметичні формули, подібні до структури шкіри, покликані відновити її поживні та захисні функції і протистояти зовнішнім агресивним факторам.

 

 

 

 

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль