Beauty-редакція Marie Claire UA розповідає про догляд за шкірою обличчя влітку та виділяє головні помилки:

1.Економія на зволожуючому кремі
2.Покладатися на агресивні скраби
3.Черезмірне збільшення підсушуючих компонентів
4.Макіяж, який забиває пори
5.Нехтувати сонцезахисним засобом
6.Не звертати увагу на загальний стан здоров‘я і благополуччя

Коли ваша шкіра вже виглядає блискучою, останнє про що ви думаєте, – додати більше вологи. Але цей крок важливий в повсякденному догляді, навіть якщо у вас жирний тип.

«Одна з найбільших помилок, які здійснюють люди зі шкірою, схильної до жирності, – зневага зволоженням», – говорить Алан Паркс, американський дерматолог.

«Якщо ви спробуєте «підсушити» шкіру матуючим засобами і проігноруєте крок зволоження, вона почне виробляти ще більше шкірного сала». Вибирайте легкі текстури oil-free, щоб шкіра залишалася свіжою.

А в правильному догляді за проблемною шкірою Вам стане в пригоді зволожуючий крем для обличчя Akn Stop Imperfection Moisturiser від Soskin Paris.

Інтенсивний крем з потужними дерматологічними компонентами прицільно впливає на проблемні ділянки, сприяючи усуненню існуючих недосконалостей і захисту від виникнення нових. Шкіра оновлюється, стає чистою, здоровою і гладкою.

 

Стаття Marie Claire UA

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль