fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Французький жіночий журнал про моду, красу, дозвілля та здоров’я ELLE пропонує читачам «Beauty-план на місяць»

Для вашої зручності, публікуємо статтю нижче.

Що: Всесезонний пілінг Peel Method від Soskin Paris.

Різновиди: В цілому гамма Peel Method включає в себе три різновиди пілінгів. New Skin обіцяє глибоке зволоження і відновлення пружності шкіри. Pure Skin нормалізує саловиділення і усуває сліди постакне. Clear Skin коригує тон обличчя і освітлює пігментні плями.

Активні компоненти: Гліколева кислота в концентрації 40-53%, азелаїнова, фітинова, койева і саліцилова.

Суть методу: Фахівцям французького бренду Soskin як нікому іншому добре відомо, що сучасні жінки вимогливі і не готові терпіти відновлюючий період, змирятися зі стягнутістю або лущенням після пілінгу. Причому жертвувати результатом заради комфорту ми також не маємо наміру.

Пілінги Peel Method від Soskin з цією дилемою справляються на відмінно за рахунок технології активної інкапсуляції, яка дозволяє інгредієнтам вивільнятися поступово, мінімально травмуючи шкіру і при цьому надаючи максимальний ефект. До речі, саме технологія активної інкапсуляції дає можливість проводити курси пілінгу в будь-який час року, навіть в сезон активного сонця або відразу після нього.

 

Тривалість процедури: 30 хвилин

Рекомендований курс: Для оптимального результату бажано пройти не менше п’яти процедур з інтервалом в два тижні. Потім досить одного пілінгу на місяць для стабілізації.

Бонус: Вся продукція бренду сертифікована стандартами якості ISO та Ecocert.

Бажаєте пройти процедуру пілінгу від Soskin?

Шукайте «Центр краси» на нашому сайті за посиланням, або пишіть у соціальних мережах, ми підкажемо вам професійного косметолога.

 

 

Опублікувати коментар

Скинути пароль