Французький жіночий журнал про моду, красу, дозвілля та здоров’я ELLE пропонує читачам «Beauty-план на місяць»

Для вашої зручності, публікуємо статтю нижче.

Що: Всесезонний пілінг Peel Method від Soskin Paris.

Різновиди: В цілому гамма Peel Method включає в себе три різновиди пілінгів. New Skin обіцяє глибоке зволоження і відновлення пружності шкіри. Pure Skin нормалізує саловиділення і усуває сліди постакне. Clear Skin коригує тон обличчя і освітлює пігментні плями.

Активні компоненти: Гліколева кислота в концентрації 40-53%, азелаїнова, фітинова, койева і саліцилова.

Суть методу: Фахівцям французького бренду Soskin як нікому іншому добре відомо, що сучасні жінки вимогливі і не готові терпіти відновлюючий період, змирятися зі стягнутістю або лущенням після пілінгу. Причому жертвувати результатом заради комфорту ми також не маємо наміру.

Пілінги Peel Method від Soskin з цією дилемою справляються на відмінно за рахунок технології активної інкапсуляції, яка дозволяє інгредієнтам вивільнятися поступово, мінімально травмуючи шкіру і при цьому надаючи максимальний ефект. До речі, саме технологія активної інкапсуляції дає можливість проводити курси пілінгу в будь-який час року, навіть в сезон активного сонця або відразу після нього.

 

Тривалість процедури: 30 хвилин

Рекомендований курс: Для оптимального результату бажано пройти не менше п’яти процедур з інтервалом в два тижні. Потім досить одного пілінгу на місяць для стабілізації.

Бонус: Вся продукція бренду сертифікована стандартами якості ISO та Ecocert.

Бажаєте пройти процедуру пілінгу від Soskin?

Шукайте «Центр краси» на нашому сайті за посиланням, або пишіть у соціальних мережах, ми підкажемо вам професійного косметолога.

 

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль