Beauty-редактор harpersbazaar.com.ua готує своїх читачів до зимового сезону і рекомендує ефективні, інноваційні та безпечні процедури, які можна і потрібно проводити взимку.

 

Ви напевно не раз чули, що холодний період – найсприятливіший час для проведення процедур по омолодженню й поліпшенню стану шкіри. Але от питання: які з них обрати? Адже їх на ринку косметології зараз так багато. Відповідь на це питання дає Олена Баранова, лікар дерматовенеролог, сертифікований тренер AlfaSPA Development.

 

Пілінги-ревіталізанти від SOSKIN PARIS

Якщо ви постійно незадоволені своїм зовнішнім виглядом і вам здається, що шкіра втратила блиск і сяйво, пройдіть курс пілінгів. Пілінг-ревіталізант – ідеальна процедура в зимовий період, найпростіший і вкрай ефективний спосіб привести обличчя до ладу

Я рекомендую звернути увагу на пілінги від французького професійного бренду SoSkin Paris. Вони перезапускають молекулярну структуру шкіри, активують клітинне оновлення і регенерацію шкірного покриву. Процедура на основі цього пілінгу займає всього 30-40 хвилин. Тобто буквально за обідню перерву можна відновити баланс шкіри. При цьому (що дуже важливо) період реабілітації після процедури відсутній.

 

 

Як працює пілінг-ревіталізант? Такий пілінг я вважаю безпечним і всесезонним варіантом без будь-якого зовнішнього лущення чи дискомфорту. За допомогою пілінгу можна вирівняти тон і текстуру, розгладити поверхневі зморшки, освітлити пігментацію, мінімізувати пори, зменшити сліди постакне, підготувати епідерміс до більш серйозного косметологічного впливу.

 

Посилання на статтю

 

Якщо ви бажаєте пройти процедуру пілінгів від Soskin Paris, можете знайти косметолога за посиланням

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль