fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Сьогодні у нас велике свято!

Знайомтеся з прекрасним б’юті-амбасадором преміальної французької професійної космецевтики SoSkin Paris – Сонею Плакидюк.

Найпопулярніша fashion & celebrity фотографиня в Україні, чарівна ведуча шоу “Супер Топ-модель по-українськи”, дивовижна жінка з найпрогресивнішими та оригінальними поглядами в beauty індустрії – довіряє догляд за своєю красою SoSkin Paris!

Соня поділиться з вами ексклюзивними порадами, розкриє секрети зіркового догляду за зовнішністю і, звичайно ж, творчим натхненням — згодом ви дізнаєтеся про найефективніші принципи і методи збереження природної краси разом з SoSkin Ukraine!

Соня Плакидюк сьогодні відзначає день народження! Вітаємо! І саме в цей, важливий для кожної людини день, вона повідомляє про вибір SoSkin Paris – ми дуже цінуємо таку щирість і довіру, та обіцяємо дбайливо оберігати ніжну красу нашого амбасадора!

Слідкуйте за новинами Соні Плакидюк і оновленнями на наших сторінках у facebook та instagram – попереду новий розділ з чесним поглядом на салонні процедури та домашній догляд з максимальною користю для вашого здоров’я!

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль