fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Осінь на підході, а значить саме час серйозно зайнятися відновленням шкіри після сонця і рішенням інших естетичних проблем. Поки у нас є можливість відвідувати салони краси в рамках адаптивного карантину, треба нею користуватися. Не знаєш, на які процедури звернути увагу?

Пілінг прицільної дії Soskin – вибір Б’юті-редактора cosmo.com.ua, Дар’ї Горгієвської

Той випадок, коли не треба вибирати між сяючою після пілінгу шкірою і необхідністю ховатися від людей в наступні кілька днів після процедури – тут не буде ні почервоніння, ні лущення. Ти приходиш в клініку і кажеш фахівцю, яку проблему важливо вирішити: акне, пігментація або, скажімо, нерівний рельєф. Залежно від цього косметолог підбирає peeling kit і проводить процедуру, на завершення використовує заспокійливі і сонцезахисні засоби. Ти виходиш із салону миттєво посвіжілою і молодшою, а поступово зменшується жирність, кількість висипань і пігментних плям. Пілінг можна робити в будь-який час року і навіть власницям чутливої ​​шкіри.

Кому: тим, хто любить пілінги, але терпіти не може реабілітацію після них.

Знайти салон краси для проведення пілінгу можна тут

Стаття cosmo.com.ua

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль