fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Редактор розділу “Краса” в COSMOPOLITAN UA Оксана Ткач розгладає тему пілінгів і рекомендує процедуру від Французького бренду SoSkin.

«Зазвичай процедура пілінгу з кислотами має свої побічні ефекти у вигляді печіння під час процедури, сильного почервоніння і лущення шкіри після. Буває, що процес відновлення може затягнутися на кілька днів і доводиться підлаштовувати свої плани під ці обставини. Власниці чутливої ​​і реактивної шкіри взагалі намагаються уникати цієї процедури через занадто агресивного впливу, хоча такій шкірі пілінги в цілому також необхідні.

Щадні французькі пілінги SoSkin Peel спрямовані на поступове досягнення здорового балансу шкіри. Інкапсульовані в ліпосомальну оболонку екстракти рослин в поєднанні з нейтралізованою гліколевою кислотою забезпечують м’який ефект без лущення і почервоніння шкіри, нормалізують водний баланс і покращують колір обличчя.

Пілінги SoSkin Peel також рекомендовані для комбінованої шкіри і лікування постакне. Такий пілінг не зачіпає живі клітини, так як гліколева кислота діє на поверхневому рівні (але при цьому впливає на дерму). Після процедури немає необхідності в постпілінговій реабілітації, як після більш агресивних методів.

Важливо, що процедуру можна проводити в будь-який час року і навіть на шкірі, схильної до чутливості. У комбінації з домашнім доглядом і спеціальною дієтою курс пілінгів SoSkin призводить до тривалого результату: наповнена сяюча шкіра з потужним власним ресурсом.»

Вибрати beauty-центр для процедури пілінгу Soskin можете тут.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль