Редактор розділу «Краса» журналу Cosmopolitan UA  Оксана Ткач піднімає дуже актуальну тему гендеру в beauty-сфері та рекомендує відповідні засоби для кожного.

Для вашої зручності публікуємо статтю нижче.

«Як інклюзивний і гендерно-нейтральний догляд за шкірою, волоссям і тілом змінює світ і погляди на красу.

Гендерним стереотипам немає місця в сучасному світі. Прогресивні молоді марки і б’юті-гіганти один за одним оголошують про зміну позиціонування і створюють догляд для людей всіх гендерних ідентичностей та кольорів шкіри.

Щоб скласти ідеальний план відходу, логічно відштовхуватися від типу шкіри, її стану і проблем, які хочеться вирішити, – переконані творці гендерно-нейтральних інклюзивних брендів. І не думати про шкіру як про чоловічої чи жіночої, темної чи світлої. І ми з цим згодні.

Нішеві марки зі стриманим дизайном і універсальними засобами, завжди позиціонували себе як гендерно-нейтральний догляд, і цим на крок випереджали конкурентів. Практичні, багатофункціональні засоби – ще одне влучення в серця усвідомлених покупців. Ніякого зайвого пластика і “податку на рожевий”. Fresh Faces, поп-ап стор великого американського рітейлера Nordstrom, об’єднав 500 нових гендерно-нейтральних брендів під одним дахом, щоб пари, друзі різної статі та гендерної приналежності змогли відправитися на б’юті-шопінг разом і при бажанні ділитися засобами в повсякденному житті.»

Вибір редактора Очищуючий гель Gentle Purifying Cleansing Gel, SOSKIN

Випуск Cosmopolitan UA Жовтень 2020

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль