Під час осінньої пори шкіра обличчя особливо схильна до агресивного впливу навколишнього середовища. Різко змінюється погода, а з нею і стан шкіри. Холодний вітер на вулиці і сухе повітря в приміщеннях призводять до значного погіршення стану шкіри. Вона може стати як дуже сухою, так і навпаки виділяти більше себума і провокувати нові висипання. Саме тому, для поліпшення стану шкіри в холодний період, догляд повинен обов’язково відрізнятися від літнього.

Для тих, хто ще не встиг його оновити, вам допоможе добірка кращих засобів на осінь від beauty-редакції www.buro247.ua, серед яких, гель для обличчя від SoSkin Paris.

Гель для обличчя “Енергія і сяйво” С20 Brightness Vitality Serum

Дія гелю направлена на вирівнювання тону шкіри і боротьби з пігментацією. Допоможе повернути шкірі природне сяйво і позбавить від тьмяного кольору обличчя. Стабілізована форма Вітаміну С в складі усуває ознаки стресу і втоми. А рослинний гліцерин сприяє проникненню вологи в глибокі шари шкіри, нормалізує водний баланс. Як результат, шкіра стає еластичною і гладкою.

Детальніше про С20 Brightness Vitality Serum

Джерело www.buro247.ua

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль