Must Have для красивої шкіри!

Український журнал про весілля Wedding Magazine Ukraine зібрав для Вас нові засоби по догляду за обличчям та тілом, які допоможуть зробити шкіру здоровою і сяючою, а також стануть у нагоді в подорожах. Серед яких, редакція рекомендує засоби від SoSkin Paris.

Чутливу або пошкоджену шкіру важливо не тільки заспокоїти, але й відновити її захисний бар’єр, аби вона стала сильнішою і менше реагувала на всілякі подразники. З цим завданням добре справляється заспокійливий і відновлюючий гель Cicaplex Forte Skin Repair Protective Care від SoSkin – екстрена допомога для шкіри. Він знімає запалення і повертає відчуття комфорту, регенерує і зволожує, прискорює процеси відновлення і зміцнює шкіру.

Гель-крем Hydrawear Gel-Creme Lightweight Moisturising Care від SoSkin теж добре заспокоює шкіру, але він має дуже легку текстуру і потужний зволожуючий ефект. Тому гель-крем ідеально підійде не тільки для чутливої, а й для зневодненої шкіри.

Детальніше про Cicaplex Forte Skin Repair Protective Care, Hydrawear Gel-Creme Lightweight Moisturising Care

Публікацію шукайте на сторінках б’юті-редакції Wedding Magazine Ukraine , вересень 2021.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль