fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Must Have для красивої шкіри!

Український журнал про весілля Wedding Magazine Ukraine зібрав для Вас нові засоби по догляду за обличчям та тілом, які допоможуть зробити шкіру здоровою і сяючою, а також стануть у нагоді в подорожах. Серед яких, редакція рекомендує засоби від SoSkin Paris.

Чутливу або пошкоджену шкіру важливо не тільки заспокоїти, але й відновити її захисний бар’єр, аби вона стала сильнішою і менше реагувала на всілякі подразники. З цим завданням добре справляється заспокійливий і відновлюючий гель Cicaplex Forte Skin Repair Protective Care від SoSkin – екстрена допомога для шкіри. Він знімає запалення і повертає відчуття комфорту, регенерує і зволожує, прискорює процеси відновлення і зміцнює шкіру.

Гель-крем Hydrawear Gel-Creme Lightweight Moisturising Care від SoSkin теж добре заспокоює шкіру, але він має дуже легку текстуру і потужний зволожуючий ефект. Тому гель-крем ідеально підійде не тільки для чутливої, а й для зневодненої шкіри.

Детальніше про Cicaplex Forte Skin Repair Protective Care, Hydrawear Gel-Creme Lightweight Moisturising Care

Публікацію шукайте на сторінках б’юті-редакції Wedding Magazine Ukraine , вересень 2021.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль