Авторитетне видавництво для beauty-професіоналів pro.bhub.com.ua вивчило ринок естетичних послуг і пропонує найпопулярніші препарати в кабінеті косметолога для поліпшення якості шкіри пацієнтів.

В добірку увійшли два неймовірно ефективних пілінги від французької професійної космецевтики SoSkin Paris.

Pure Skin, SoSkin

Унікальний інноваційний пілінг – ревіталізант «Чиста шкіра» для шкіри з постакне та інволютивними змінами, жирної та комбінованої шкіри. Гліколева кислота має здатність потрапляти в міжклітинний простір епідермісу і руйнувати білкові сполуки між клітинами. Відлущування ороговілих клітин ініціює поділ і диференціювання розташованих нижче кератиноцитів, скорочуючи їх життєвий цикл. Саліцилова кислота 1% має виражену бактерицидну, антисептичну, протизапальну і антиоксидантну дію. Застосування пілінгу з 40% гліколевою кислотою призводить до більш швидкого відновлення шкіри і забезпечує поверхневий, м’який ефект: розгладжує дрібні зморшки, нормалізує водний баланс і покращує колір обличчя.

Clear Skin, SoSkin

Унікальний інноваційний пілінг – ревіталізант «Сяйво шкіри» для тьмяної шкіри, шкіри з гіперпігментацією, глибокими зморшками, постакне, дисхромією. Пілінг пригнічує ферментативні механізми меланогенеза, усуває поверхневу і епідермальну пігментацію, запускає процеси регенерації, відновлює, усуває ознаки фотостаріння, епідермальну сухість. Володіє освітлюючою, омолоджуючою дією, м’який інгібітор ферменту тирозинази, блокує синтез меланіну. Запобігає УФ-індукованій еритемі, в комплексі з фітиновою кислотою помітно освітлює шкіру обличчя. Активні інгредієнти: 50% – гліколева кислота, 2,5% – фітинова кислота, 0,5% – койева кислота. Luminizer 53% pH 3.25

Багато косметологів України вже користуються ефективністю цих пілінгів і спостерігають приголомшливі результати разом з своїми клієнтами. Якщо ви хочете пройти процедуру Pure Skin або Clear Skin, шукайте косметолога-партнера в локаторі сайту.

Стаття pro.bhub.com.ua

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль