fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Вибір подарунку для мами завжди займає більше часу, оскільки ми хочемо, щоб він був проявом особливої ​​турботи, любові і вдячності. Редакція Beauty HUB знає, що порадує ваших мам найбільше.

Редакція Beauty HUB підібрала особливі подарунки, для особливої вам людини, які візьмуть на себе турботу про її здоров’я, тіла, а також огорнуть теплими емоціями і приємними ароматами.

Beauty HUB рекомендує новорічний подарунковий набір Soskin Shine Dream

Французький преміальний бренд екологічної косметики Soskin в цьому році також представив подарункові набори в святковій упаковці, які порадують не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і змістом.

Набір Shine Dream містить два базові продукти для вікової шкіри, заховані в сріблястій косметичці. Міцелярна вода дбайливо видаляє макіяж, забруднення і підходить для будь-якого типу шкіри, а також для ніжної шкіри очей і губ. Інноваційний антивіковий крем завдяки вмісту мікрокапсульованого ретинолу сприяє відновленню пружності та оптимального рівня зволоженості шкіри, надає регенеруючу дію і покращує колір обличчя. Важливий момент: крем містить сонцезахисні фільтри (SPF 20), що захищають шкіру від сонця, запобігає появі пігментації і перешкоджає фотостаріння. Обсяг міцелярної води 250 мл, а крему 50 мл.

Детальніше про новорічні набори Soskin дивіться тут.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль