Хочеш досягти чистої та сяючої шкіри з модним ефектом yoga skin? Не поспішай в магазин за хайлайтером – ми можемо запропонувати щось краще. Замість того щоб створювати штучний ефект здорової та ідеально рівної шкіри (так, ми всі любимо макіяж за цю магію), подбай про своє обличчя і отримай природній ефект без тонального крему чи іллюмінайзерів.

 

 

На допомогу тобі – процедура ніжного і делікатного пілінгу на основі французької косметики SoSkin. Француженки називають його «пілінгом в обід», так як процедура вимагає не більше 30 хвилин, а шкіра після виглядає приголомшливо: повністю відпочила, без плям і лущення (на відміну від більш «жорстких» пілінгів). Відпочивши в салоні, можна відразу ж повертатися до своїх справ.

Залежно від стану шкіри і твоїх особистих побажань майстер запропонує вибрати процедуру з лінійок SoSkin для проведення пілінгу: для омолодження шкіри, глибокого очищення або сяйва.

Сама процедура проходить в три етапи: 1) ретельне очищення обличчя за допомогою молочка, міцелярної води і тоніка; 2) безпосередньо пілінг за допомогою делікатного пілінг-гелю; 3) нанесення сироватки; 4) закріплення результату доглядовою маскою і кремом для обличчя.

Важливий нюанс: цю процедуру, завдяки делікатній дії пілінг-гелю, можна проводити в будь-який сезон (так-так, навіть влітку). Всього 30 хвилин – і твоя шкіра виглядає зволоженою і по-справжньому здоровою. Як ще домогтися такого ж ефекту за 30 хвилин?

Юля Чуєнок, редактор сайту Cosmo.com.ua:

«Завжди побоювалася пілінгів, так як ця процедура здавалася мені досить агресивною. Поки не спробувала SoSkin. У мене шкіра нормального типу, без помітних осередків запалень або пігментації. Моя проблема: досить тьмяний колір обличчя, який я намагаюся «підбадьорити» за допомогою рум’ян і хайлайтера. Це must have в моїй косметичці. Але все ж хотілося, щоб обличчя, як кажуть, сяяло зсередини. Спойлер: пілінг SoSkin впорався з цим завданням.

Процедура дійсно дуже делікатна. Я відчувала максимально легке пощипування, а потім майстер подбала про те, щоб все це компенсувати, завдавши після суперзволожуючу сироватку за допомогою аерографа. Відчуття, ніби ти лежиш у моря, і до тебе долітають краплі морського бризу. При цьому шкіра обличчя просто нереально зволожується. Після мене чекав ніжний масаж обличчя і нанесення маски. Результат перевершив всі очікування: такою насиченою і сяючою моя шкіра не виглядала ніколи ».

 

Стаття Cosmo

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль