fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Що таке SPF? Це – Sun Protection Factor. Цифри після нього означають рівень захисту від UVB променів. Цікаво, що між SPF 30 і 50 – всього 2% різниці. Якщо у вас схильність до пігментації або світла шкіра, ці відсотки відіграють величезну роль!

Коли і кому: SPF-захист потребує шкіра кожного і завжди! Протягом року, незалежно від погоди чи вашого beauty-режиму. Особливо, якщо у вас дуже світла шкіра, ви щойно зробили процедуру у косметолога або перебуваєте під яскравим сонцем.

UVA, UVB та UVC: типи УФ-променів, захищатися потрібно від перших двох – третій до нас просто не досягає. Промені B залишають опіки, а промені А – проникають глибше. Санскрін має захищати від обох типів. Вибирайте уважно!

Хімічні та мінеральні фільтри. Хімічні формули поглинають світло і перетворюють його в тепло, яке виділяється шкірою. Мінеральні формули діють як щит і відображають світло. Надайте перевагу мінеральним! Формула засобів SoSkin складається з компактної системи органічних компонентів, що надають нетоксичний мінеральний захист.

Коли наносити? Сонцезахисні засоби потрібно застосовувати не тільки на пляжі, а за 20 хвилин до виходу на вулицю, щоб вони встигли «зв’язатися» зі шкірою.

Одне нанесення чи? Санскрін потрібно оновлювати. Після купання на морі чи в розпал робочого дня. Після 2-3 годин перебування на шкірі, захист послаблюється.

Що таке засмага? Захист організму від ультрафіолету! Щоб допомогти шкірі, можна приймати добавки: наприклад, астаксантин, зеаксантин, лютеїн, лікопін. Але спочатку консультація з лікарем!

Для жадаючої бронзової шкіри – нанесіть масло SoSkin Sun Oil, водостійкий засіб зі SPF30 допоможе отримати правильну та безпечну засмагу.

Після довготривалого перебування на сонці, охолоджуючий гель Cooling Gel After Sun – must have – заспокоїти, зволожити та зняти відчуття запалення!

Особлива зона! Шкіра губ не в змозі захищатися від УФ самостійно. Їм потрібна наша допомога, тож у нагоді стануть санскріни особливої текстури – спреї, флюїди.

Увага, мандрівниці! Скло не блокує UVA промені – а значить, про захист не можна забувати навіть в літаку, по дорозі на довгоочікувану відпустку. Тим більше, що на висоті польоту ви ближче до сонця.

Санскрін – це тільки захист? В ідеалі сонцезахисний крем повинен містити і зволожуючі інгредієнти. Наприклад, вітамін Е – входить до кожного засобу сонцезахисної лінійки SoSkin. Колекція містить широкий спектр санскрінів, котрі можна обрати за типом шкіри, тонуючим ефектом та текстурою.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНОГО ЗАХИСТУ ВІД SOSKIN

– Ефективний захист починаючи від поверхні шкіри аж до клітинних реакцій, ДНК і колагенової структури

– Доведено запобігання ушкоджень ДНК, включаючи захист від радикалів на основі ультрафіолетових променів

– Успішне призупинення процесу фотостаріння, його профілактика та захист всього організму від шкідливих наслідків УФ-променів

– Підтверджена стійкість засобів до води / поту

– Лабораторія SoSkin розробляє ocean friendly засоби, котрі піклуються про навколишнє середовище

– Нелипкі та прозорі санскріни SoSkin забезпечують комфортне відчуття, як при звичайному догляді за шкірою

Зберігайте full-гайд на Ваш гаджет та обов’язково користуйтеся порадами.

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль