Світ — це величезне дзеркало. Те, як ми ставимося до себе, визначає якість нашого ментального здоров’я і зовнішній вигляд. Карантин був одним з головних факторів, який змусив кожного переглянути підхід до фітнесу, їжі, дозвілля. Саме час вчитися підтримувати духовну і фізичну красу в нових реаліях!

Видання L’Officiel Україна презентувало огляд найцікавіших beauty-новинок, і серед них N-BTX VISIBLE EXPRESSION LINES CORRECTOR – гель від зморшок з «Ботокс ефектом».

У чому сила?

Зараз час активних косметичних інгредієнтів: науково перевірених і дійсно ефективних. Саме такі засоби – фаворити у жінок зі всього світу. Не дивно, що сироватка n-BTX Visible Expression Lines Corrector французького бренду SOSKIN PARIS – серед бестселерів. Її активний компонент гексапептид-8 розслабляє і розгладжує зморшки перш, ніж вони зафіксуються на шкірі. Він працює з мікрозажимами – завдяки йому обличчя з кожним днем виглядає все більш розслабленим.

 

Шукайте Soskin Paris у вересневому beauty-додатку журналу L’Officiel Україна 2020.

Детальніше про сироватку читайте тут

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль