fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

Традиційно зима вважається часом для пілінгів. І якщо на салонний пілінг ще потрібно зважитися (ми рекомендуємо), то пілінг удома — це типова програма вихідного дня. Редакція Vogue UA вибрала 10 пілінгів з різними властивостями, щоб надати сяяння шкірі, постраждалій від перебування під масками і в чотирьох стінах.

Крем-ексфоліант для всіх типів шкіри SoSkin Gentle Peeling – рекомендація beauty-редактора Vogue UA

Попри те, що скраби для обличчя як клас остаточно вийшли з моди (вважається, що вони травмують епідерміс і руйнують мікробіом), іноді шкіру хочеться відполірувати, і ніжні кремові текстури тут безсилі — в тому сенсі, що не дають ось цього фундаментального відчуття генерального прибирання. Для таких випадків існує очищувальний крем-ексфоліант SoSkin — це пілінг і живлення шкіри. Склад сприяє глибокому очищенню, стимулюючи відлущування. Він містить мікрогранули абрикосових кісточок і кварцову пудру — ті самі абразиви, яких іноді так бракує в догляді, а також ензими папайї для хімічного пілінгу. Каолін позбавляє від надлишків шкірного сала і витягує вміст пор, як пилосос. Склад збагачений екстрактом центели азіатської, щоб заспокоїти шкіру після активного очищення.

Детальніше про SoSkin Gentle Peeling

Стаття Vogue UA

 

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль