На кожен день зручно мати під рукою засоби, за допомогою яких можна вбити двох зайців відразу: захистити себе від негативного впливу ультрафіолетових променів і поліпшити відтінок шкіри. Beauty-редакція BHUB зробила підбірку сонцезахисних кремів з тональним ефектом і рекомендує Вам вибирати кращий варіант для себе.

Ввести в свою ранкову б’юті-рутину засоби з SPF – обов’язковий пункт на літо для тих, хто бажає надовго зберегти молодість шкіри. Зверніть увагу на щоденний засіб, який дає легкий тональний ефект.

SoSkin Sun Cream Very High Protection Tinted SPF 50

Легкий водостійкий крем від бренду екологічної косметики SoSkin вирівнює відтінок і рельєф шкіри і надає обличчю ефект легкої засмаги. Крім цього, засіб забезпечує надійний рівень захисту від UVA- і UVB-випромінювання, допомагає запобігти гіперпігментації та передчасні прояви старіння. Натуральна формула зі зволожуючими компонентами допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоження сухої, чутливої ​​шкіри і повернути їй еластичність.

 

Дивіться повну статтю BHUB тут.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль