У холод губи стають особливо сухими й обвітреними. Як врятувати їх від сухості, розповідають експерти.

«Зима — особливий період для людей, яким доводиться багато говорити через професію, і для тих, хто страждає на атопічний дерматит, — узимку він підсилюється», — каже лікарка вищої категорії Владлена Аверіна. «Губи тріскаються й обвітрюються з безлічі причин, — додає візажистка Євгенія Козлова, — серед яких — мороз, сухе або спекотне повітря; перепади температур; механічна взаємодія: покусування, облизування, пощипування. Через це шкіра втрачає вологу, і губи страждають».

Найдієвіше — дати губам спокій і не торкатися до них без зайвої потреби. Чіпати і зривати суху шкіру не можна: виникають мікротравми, які погіршують стан шкіри, а також слугують відкритими воротами для інфекції.

Є і внутрішні причини, які спричинюють сухість губ. Серед них Євгенія Козлова називає:

– недостатнє споживання рідини;
– проблеми кишково-шлункового тракту;
– дефіцит Вітамінів А і Е;
– шкідливі звички: алкоголь, куріння тощо;
– вагітність (особливо токсикоз).

У цих випадках догляду за ніжною шкірою губ доведеться надавати більше уваги.

«Французький бренд SoSkin має прекрасний засіб для губ Lip Plumper, — каже Олена Скрипнікова, AlfaSpa Development. — Він показаний для відновлення шкіри, усунення сухості й пошкоджень, допомагає запобігти зневодненню й кисетним зморшкам навколо рота. Його текстура на основі олій надзвичайно приємна, не липне й не скочується. До складу входять пептидні комплекси, високоякісні очищені олії, антиоксидант Вітамін Е, який не дає шкірі стоншуватися й цілюще впливає на неї загалом».

Детальніше про Lip Plumper.

Джерело Vogue Ukraine.

Опублікувати коментар

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль