ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

HYDRAWEAR: Чутлива зневоднена шкіра

Чутлива або реактивна шкіра – це тимчасовий стан, який асоціюється з дискомфортом, стягнутості , свербінням, підвищенням чутливості і почервонінням.
Це результат підвищеної реакції на зовнішні (кліматичні зміни, ультрафіолетові промені, забруднення, агресивні чистячі засоби …) або внутрішні (стрес, гормони) подразники, які не викликають реакції у нормального типу шкіри.
Гіперчутливість викликана аномально низьким порогом сприйняття через ослаблений і легко проникаючий бар’єр шкіри, що допускає надмірне проникнення подразників.

Чутлива шкіра і її дисбаланс

СУХІСТЬ >

Викликано дефектом гідроліпідної плівки, яка не спроможна виробляти достатню кількість шкірного сала для підтримки своєї захисної бар'єрної функції.

ЗНЕВОДНЕННЯ >

Через порушення захисного шкірного бар'єру.

ПОЧЕРВОНІННЯ

Безліч нервових волокон в епідермісі активують судинну сітку у відповідь на різні хімічні, термічні і фізіологічні подразники.

Засоби SOSKIN знижують чутливість шкіри і відновлюють комфортний стан за допомогою 3 додаткових дій:

  • Зміцнюють міжклітинний зв’язок і забезпечують плівкоутворення завдяки жирним кислотам, які допомагають запобігти проникненню подразників в шкіру.
  • Наповнюють шкіру вологою за допомогою гіалуронової кислоти з різною молекулярною масою. Діють на різних рівнях, щоб обмежити трансепідермальну втрату води.
  • Знижують рівень реакції шкіри за допомогою заспокійливих засобів.

HYDRAGLOW: Перші ознаки старіння, втрата природного сяйва

Позбавлена життєвої сили і здорового тону шкіра зазвичай страждає від сухості, широких пір, ознак втоми, наприклад темні кола під очима.
Різні чинники перешкоджають правильному процесу регенерації і ушкоджують захисний екран шкіри, що і сприяє появі перших зморшок.

Бренд SOSKIN PARIS пропонує програму двох основних дій:

  • стимуляція відновлення клітин: механічне відлущування, A.H.A.
  • насичення епідермісу киснем завдяки потужним ліпосомальним інгредієнтам: Вітамін С

CICAPLEX®: Відновлення шкіри

Після травмування (поріз, кліматична агресія, вугрі, поверхнева дерматологічна процедура) шкіра захищає себе і реагує природним біологічним процесом загоєння. Ослаблений епідерміс має здатність відновлюватися після пошкодження, будь то на поверхні або всередині. Засоби SOSKIN діють як помічники під час третьої і останньої фази процесу загоєння, так званої епітелізації, для загоєння і захисту травмованої ділянки.

ЗАХИСТ ШКІРИ ВІД БАКТЕРІЙ

ЖИВЛЕННЯ І СТИМУЛЯЦІЯ ОНОВЛЕННЯ КЛІТИН

ЗНИЖЕННЯ ВИДИМИХ ОЗНАК РУЙНУВАННЯ ШКІРИ

ЛІНІЯ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ З ПЕРШИМИ ОЗНАКАМИ СТАРІННЯ

Початковий етап догляду пропонує різні засоби: двофазне очищення, очищаюче молочко, тонік і міцелярна вода, для м’якого видалення макіяжу будь-якої складності.
Зволоження та живлення для чутливої шкіри – зволожуючі процедури, які насичують шкіру вологою і пом’якшуючими речовинами, що додають їй первісну красу.

Відновлення природного сяйва шкіри – профілактичний антивіковий догляд за шкірою, щоб підкреслити природну красу і надати рівномірний колір обличчя. Спеціально розроблений догляд для тьмяної, схильної до стресу шкіри і перших зморшок.

Дізнайтеся більше про інші колекції лабораторії SOSKIN

Скинути пароль