ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

МІСІЯ SAVEOURSKIN – МИТТЄВО ТА НАДОВГО ЗАХИЩАЄ, ВІДНОВЛЮЄ І БЕЗПЕЧНО ПОЛІПШУЄ СТАН ШКІРИ
ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАСОБІВ SOSKIN, СТВОРЕННЯ ЯКИХ ЗАСНОВАНЕ НА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

Наша шкіра піддається впливу навколишнього середовища – температури, сонячного світла, забруднення – і стилю нашого життя – стрес, подорожі та недолік сну.

При цьому ми хочемо кожен день виглядати природно і найкращим чином. У той же час ми не хочемо, щоб сьогоднішній догляд за шкірою негативно впливав на нашу зовнішність в майбутньому, щоб краса ставала важливішою нашого здоров’я. Засоби по догляду за шкірою повинні бути нашими повсякденними партнерами в досягненні цього бажання. Та чи є такий догляд прийнятним, якщо засоби погано впливають на нашу шкіру, її екологію? Чи можуть вони забруднювати нашу шкіру?

Команда Soskin стежить за цим процесом чітко та амбітно.

Наш досвід, накопичений за 30 років, дозволив нам краще пізнати шкіру, її ключові компоненти і вражаючу структуру. Ми прагнемо розшифрувати і відтворити ці дивовижні механізми захисту і відновлення, щоб вони допомагали вашій шкірі впоратися з повсякденним життям в довгостроковій перспективі, не порушуючи функції шкіри і не забруднюючи її.

Глибокі знання біологічних механізмів дозволяють нам стимулювати їх, без будь-якого ризику для вашої шкіри, так як вони безпечно впливають на її фізіологію.

SOSKIN ІСНУЄ ВЖЕ БІЛЬШЕ 30 РОКІВ, ЗАВДЯКИ ДРАЙВУ, ДОСВІДУ І БАЧЕННЮ ДОКТОРА ОЛЕКСАНДРА ДІНГАСА

ОСНОВАТЕЛЬ ЛАБОРАТОРИИ SOSKIN

Як доктор наук, він хотів позбутися від дилеми між ефективністю і толерантністю: вибір між добре сприймаючими, але не дуже активними продуктами і засобами, які, безсумнівно, ефективні, але не дуже щадять епідерміс.

Як біолог, його робота була зосереджена на глибокому знанні шкіри, її компонентів, структури та механізмів природного відновлення і захисту.

Як гуманіст, його підхід був заснований на повазі до екології шкіри. Зберігати її компоненти і баланс для того, щоб розмножувати і стимулювати їх. Забезпечити миттєву, але довготривалу ефективність без шкоди для шкіри.

При створенні кожного продукту SOSKIN доктор Дінгас прагнув використовувати біосумісні інгредієнти. Ці інгредієнти, схожі на натуральні компоненти, ідеально засвоюються шкірою. Використовуючи ці інгредієнти, він створив біоміметичні формули, натхненні структурою шкіри, щоб відновити її поживні та захисні функції і протистояти зовнішнім агресорам й атакам часу. Щоб відповісти на потреби сучасного світу, поважаючи природу і її механізми, він посилив ці формули активними інгредієнтами, які будуть використовуватися шкірою, щоб зробити їх біостимулюючими.

Продукти SOSKIN володіють високою ефективністю, прийняті професіоналами в області краси та естетики Європи та інших країн світу. Засоби SOSKIN ефективні і безпечні, вони також отримали визнання фахівців по догляду за шкірою, дерматологів і фармацевтів.

Альтруїст і щось на зразок авантюриста, доктор Олександр Дінгас подорожував по світу, щоб представити свою інновацію і продовжити розвиток асортименту SOSKIN. Саме з цього, продукція SOSKIN створена для всіх: від жарких країн Близького Сходу, забруднених великих азіатських мегаполісів до його рідного французького Середземномор’я з сонячним кліматом … універсальний бренд.

З тих пір SOSKIN став брендом, який відповідає своєму девізу і місії: “SaveOurSkin” (Зберегти нашу шкіру).

ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ. БАЧЕННЯ АЛЕКСІЇ ДІНГАС
(ГОЛОВНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ SOSKIN)

Соскін був дуже великою частиною мого дитинства та іноді привертав увагу батька. Після навчання в бізнес-школі я відкрила для себе, що це за бренд насправді, його силу і сучасність, в тісному зв’язку з сучасними чоловіками і жінками. Поважаючи нашу шкіру і її екологію, роблячи нас красивими щодня з довготривалими результатами … бренд Соскін унікальний.

Крім дії нашої продукції, ми контролюємо весь процес, закупівлю сировини, наше виробництво, а також контроль якості для оптимальної безпеки. Ми залишилися вірні нашому рідному регіону, метрополії Ніцца – Лазурний берег, де створені всі наші дослідні та виробничі команди. Наші співробітники захоплені працею і ми дбаємо про них, що також є соціальною відповідальністю.

Тому я хотіла підтримати цей бренд і його місію, зробити його відомим, повідомляючи про Соскін в пресі і соціальних мережах, безпосередньо нашим користувачам.

Я також хотіла, щоб ми пішли ще далі – інтегрувати новітні наукові знання, щоб піклуватися про наших користувачів і здоров’я їх шкіри, використовуючи унікальний підхід при створенні нових формул.

Я також хотіла, щоб ми не забували про наш вплив на планету при догляді за шкірою. Це знайшло своє конкретне вираження в ініціативі щодо оптимізації упаковки, в більш біорозчеплюючих формулах і в контролі безпеки нашої продукції для споживачів і навколишнього середовища.

Я взялася за факел SOSkin з рішучістю просувати це бачення з сучасною актуальною місією: “SaveOurSkin”.

ОБІЦЯНКИ І ДОКАЗИ

Лабораторія Соскін забезпечує захист, відновлення і хороший ефект «Нова шкіра», яку ви очікуєте сьогодні, миттєво і без шкоди вашій шкірі, так щоб ця ефективність добре сприймалася і мала пролонгований результат. Оскільки ваша шкіра є найбільшим органом вашого тіла, компанія Соскін пропонує гарантії ефективності та безпеки, контролюючи пошук і відстеження інгредієнтів, виробництво і контроль кожного кроку на власному виробничому майданчику у Карро, розташованому в Ніцці Лазурний берег, регіоні, який вміло поєднує в собі красу , природу і модернізм.

Кожен інгредієнт є біосумісним.

Завдяки своїм інгредієнтам і способу дії, наші формули відтворюють природну структуру і процеси шкіри; вони біоміметичні.

Ця біосумісність підтверджується конкретними випробуваннями на гостру і хронічну токсичність на структурі шкіри.

Оскільки досвід Соскін дозволяє вийти за рамки мімікрії для досягнення біостимуляції, ефективність продуктів SOSKIN є значною і підтверджується клінічними дослідженнями.

Оскільки бренд SOSKIN захищає вашу шкіру, він також захищає ваше навколишнє середовище за допомогою формул і упаковки, які більш екологічні, ніж будь-коли.

НАШІ ЦІННОСТІ

Повага до людей і природи у всіх її формах: шкірі, її компонентів і механізмів. Виробнича площадка Соскін, усі її процеси спрямовані на зниження впливу на навколишнє середовище. Всі наукові дослідження проводяться без будь-яких випробувань на тваринах.

Високі стандарти щодо результатів для клієнтів: Всі продукти Соскін проходять випробування на безпеку і ефективність на людях.

Якість нашої продукції: Повний контроль над закупівлею сировини, створення формул, виробництва на нашому підприємстві, сертифікованому за стандартом  ISO 22716,

розташованому в Карро, в Ніцці Лазурний берег Франція. Цей контроль дозволяє нам гарантувати високий рівень якості кожного продукту.

Етика і соціальна роль компанії Соскін: Залишаючись вірною своєму провадженні у Франції, безпека і благополуччя персоналу – в центрі уваги компанії. Вона виконує свою соціальну роль в місцевому регіоні і пред’являє однакові високі вимоги до всіх своїх дистриб’юторів по всьому світу.

Скинути пароль