ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

БІБЛІОТЕКА АКТИВНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

Космецевтична дослідна лабораторія Institut SOSKIN Laboratories близько 20 років тому розробила технологію інкапсулювання активних, чистих інгредієнтів в оболонку (ліпосоми, мікрокапсули), що безперечно підсилює їх цілеспрямоване проникнення в шкіру.

Institut SOSKIN Laboratories вперше інкапсулював екстракт Центели Азіатіка в ліпосомальна оболонку, що значно підвищило ефективність косметичних засобів за рахунок доставки активних комплексів безпосередньо в «клітини-мішені».

Запатентована система AMS – Активна Технологія мікроінкапсуляції (Microcaps), яка і стала основною ідеєю для бренду SOSKIN-Paris.

ОСНОВНІ ІНКАПСУЛЬОВАНІ АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

  • Вітамін C
  • Ретинол
  • N-BTX комплекс
  • Хітозанові мікрокапсули
  • Центелда азіатська (Щитолисник азійський, готу кола)
  • Центелда азіатська + Ямс
  • Центелда азіатська + Кофеїн
  • Центелла азіатська + Ямс + Соя
А

Ацетил L-гидроксипролин

надає антивікову дію і підтримує оптимальний рівень зволоженості шкіри. Гідроксипролін особливо ефективний у поєднанні з гіалуроновою кислотою. Такий мікс омолоджує шкіру і покращує її загальний стан завдяки нормалізації функціонування клітин епідермісу.

Аргінін

амінокислота, яка бере участь в синтезі колагену і служить будівельним матеріалом для клітин шкіри. Активізує мікроциркуляцію крові. Природним чином уповільнює процеси старіння, бореться зі зморшками. Має регенеруючі властивості, зменшує вираженість пігментації і сприяє вирівнюванню тону обличчя.

Алое вера

завдяки мукополісахаридам і глікопротеїну пом'якшує і зволожує шкіру, сповільнює процеси старіння, відновлює пружність і щільність шкіри. Стимулює регенерацію і зростання клітин, покращує мікроциркуляцію і сприяє насиченню тканин киснем. Володіє бактеріостатичною дією.

Аларія ескулента

активізує синтез колагену і еластину, робить шкіру більш гладкою.

Акація сенегальська

екстракт має виражені протизапальні та заспокійливі властивості, сприяє регенерації і зволоженню шкіри.
Б

Бджолиний віск

володіє пом'якшуючими, живильними і протизапальними властивостями. Засоби на основі бджолиного воску сприяють швидкому загоєнню різних пошкоджень шкіри (запалення, тріщини, опіки і т.п.). Віск повільно всмоктується в шкіру, утворюючи на її поверхні захисну плівку. Сформована плівка перешкоджає дегідратації, уповільнює процеси старіння. Некомедогений віск робить шкіру ніжною, гладкою та еластичною.

Біосахаридна камедь

забезпечує тривале зволоження за рахунок створення «ефекту плівки» на поверхні шкіри, підсилює здатність клітин утримувати вологу.  

Бетаїн

притягує молекули води, сприяє тривалому пом'якшенню і зволоженню шкіри, захищає її від пересушування. Мінімізує агресивну дію факторів зовнішнього середовища (холодне, сухе або гаряче повітря, вітер, УФ-промені).
В

Водорості бурі

чудово зволожують і живлять шкіру, стимулюють процеси регенерації, покращують кровопостачання і регулюють кислотно-лужний баланс.

Вітамін PP або вітамін B3 (ніацин)

стимулює обмінні процеси в шкірі, активізує мікроциркуляцію крові, має протизапальну, кератолітичну та антисеборейну дії. Зменшує вираженість запальних елементів і знижує продукцію себума. Підсилює синтез колагену і еластину, сприяє утриманню вологи в клітинах. Зменшує вираженість пігментації, тому що частково блокує переміщення гранул пігменту у верхні шари шкіри.

Вітамін F

складається з ненасичених жирних кислот - лінолевої, ліноленової і арахідонової. Вони володіють протизапальними властивостями, захищають від патогенних бактерій, знижують ризик розвитку дерматиту. Регулюють роботу сальних залоз, одночасно підвищуючи рівень зволоженості епідермісу. Надають шкірі сяючий і здоровий вигляд.

Вітамін E (токоферол)

 жиророзчинний антиоксидант, захищає мембрани і молекули ліпідів від окислення і пошкоджень, усуває наслідки руйнівного впливу УФ-випромінювання. Стимулює процеси регенерації, активізує синтез колагену і еластину, відновлює оптимальний рівень зволоженості, сприяє нормалізації роботи сальних залоз.

Вітамін C (аскорбінова кислота)

є універсальним антиоксидантом, нейтралізує вільні радикали. Зміцнює імунітет шкіри, підвищує захисні функції, зменшує запалення і сприяє вирівнюванню мікрорельєфу, в тому числі при наявності рубців. Бере участь в синтезі колагену, зміцнює судини. Зменшує вироблення меланіну і руйнує пігмент у верхніх шарах шкіри, надаючи освітлюючу дію.

Вітамін B5 (пантенол)

підсилює здатність шкіри до регенерації, сприяє відновленню і оновленню, підвищує рівень зволоженості, пригнічує розвиток запальних реакцій. Бере участь в синтезі коензиму A - важливого енергетичного ферменту.

Вітамін A (ретинол)

за рахунок малої молекулярної маси проникає глибоко в шкіру і прискорює процес відлущування мертвих клітин. Бореться з пігментацією, розгладжує шкіру і підвищує її пружність. Сприяє загоєнню ран, використовується для лікування акне і корекції запалень.
Г

Глюконат цинку

має антисептичну дію, контролює баланс гормонів, є профілактикою акне, стимулює вироблення колагену і формує захисний бар'єр на поверхні шкіри.

Глюконолактон

ексфоліант зі зволожуючими властивостями. Делікатно видаляє ороговілі клітини з поверхні шкіри.

Гліцерин

зменшує втрату вологи, робить шкіру більш пружною, м'якою і еластичною. Сприяє проникненню активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри.

Гліколева кислота

АНА-кислоти сприяють видаленню ороговілих клітин і вирівнюють рельєф шкіри.

Глікозаміноглікани

або мукополісахариди забезпечують шкірі структурну підтримку, відповідають за функції клітин сполучної тканини, пов'язують молекули води в глибоких шарах, зволожують і підвищують пружність шкіри.

Гіалуронова кислота (низькомолекулярна)

активізує синтез власної гіалуронової кислоти, колагену і еластину, підвищує щільність і пружність сполучної тканини шкіри.

Гіалуронова кислота (високомолекулярна)

формує захисну плівку, яка утримує вологу і зберігає поверхневі шари епідермісу зволоженими. Забезпечує ефект «наповненості» шкіри.

Гіалуронова кислота

стимулює синтез колагену, підвищуючи щільність сполучної тканини шкіри. Утримує вологу в клітинах, зберігає поверхневі шари епідермісу зволоженими, підвищує тонус шкіри.

Гексапептид 8

пригнічує вироблення катехоламіну, який бере участь в стимуляції скорочень лицьових м'язів. Блокує передачу нервового імпульсу мімічних м'язів обличчя, розслабляючи їх і розгладжуючи зморшки (особливо на лобі і навколо очей). Уповільнює старіння шкіри, викликане повторюваними рухами. По ефекту схожий з ботулотоксином типу A, але, на відміну від нього, не призводить до паралічу мімічної мускулатури і зберігає рухливість.
Д

Дипальмітоїл гидроксипролін

забезпечує тривале зволоження, робить шкіру більш щільною і еластичною. Захищає від руйнівного впливу вільних радикалів.

Декстран сульфат

зволожує і пом'якшує шкіру, регулює процеси мікроциркуляції крові.  
Е

Екстракт акмелли городньої

натуральний природний міорелаксант. Розгладжує зморшки, робить шкіру більш гладкою та еластичною.

Екстракт білої шовковиці

отримують з кореня шовковиці, що виростає в Японії. Має виражену відбілюючу дію завдяки фенілфлавоноідам, що інгібують тирозин і зменшує синтез меланіну. Сприяє інтенсивному зволоженню і надає протизапальний ефект.

Екстракт гірської арніки

має протизапальні і протинабрякові властивості, пом'якшує і заспокоює шкіру, сприяє регенерації.

Екстракт дріжджів

комбінація флавоноїдів, цукрів і амінокислот служить потужним джерелом енергії, сприяє оновленню клітин шкіри і поліпшенню процесів метаболізму дерми і епідермісу. Потужний антиоксидант активізує обмінні процеси і стимулює оксигенацію. У переважній більшості випадків використовується як омолоджуючий компонент, який дозволяє клітинам оновлюватися швидше і ефективніше. Регулює обмін ліпідів і білків, забезпечуючи зволоження і одночасний контроль вироблення себума.

Екстракт інка-інчі або екстракт Сача-інки

джерело корисних жирних кислот і антиоксидантів, які сприяють оновленню і зволоженню шкіри. Заживляє рани, протизапальна та заспокійлива дія. Усуває прояви дискомфорту.

Екстракт ірису

містить флавоноїди з високою антиоксидантною активністю і ферменти, що запобігають розвитку вікових змін шкіри. Є природним аналогом хімічних засобів гормонозамінної терапії, зменшує набряклість і запальні елементи на шкірі. Вітамін А в складі екстракту ірису стимулює зростання і ділення клітин, сприяє оновленню епідермісу.

Екстракт кінського каштану

знижує в'язкість крові і лімфи, сприяє поліпшенню мікроциркуляції та усунення набряків, зміцнює стінки судин, дренує тканини.

Екстракт лимону

містить комплекс мінеральних елементів і вітамінів (калій, вітаміни A, B і C, цитрусове ефірне масло і фруктові кислоти). Має бактерицидні, антисептичні та протигрибкові властивості. Сприяє ефективному видаленню ороговілих клітин шкіри. Позитивно впливає на загальний стан шкіри: зменшує щільність себума і звужує пори за рахунок нормалізації секреції сальних залоз.

Екстракт вівса

знижує поріг чутливості шкіри, підсилює механізми захисту і здатність шкіри протистояти агресивним впливам навколишнього середовища (холодне повітря, вітер, механічні та хімічні забруднення), знімає будь-які прояви дискомфорту.

Екстракт огірка

зволожує і заспокоює шкіру, збагачує її необхідними вітамінами та поживними речовинами. Робить шкіру сяючою і відновлює її текстуру (колір, рельєф).

Екстракт офіопогону японського

відновлює мікробіом і перешкоджає поширенню патогенних бактерій на поверхні шкіри. Сприяє утриманню вологи всередині клітин.

Екстракт папайї

відлущує мертві клітини, вирівнює поверхню і текстуру шкіри, сприяє прискоренню регенерації. Звужує і очищає пори. За рахунок вмісту вітаміну C володіє освітлюючою і тонізуючою дями.

Екстракт ромашки

має антиоксидантну, протизапальну і пом'якшувальну дію, заспокоює шкіру.

Екстракт насіння морінгі

має антиоксидантну і зволожуючу дію, захищає і відновлює шкіру, виводить токсини. Забезпечує вирівнювання тону шкіри.
Е

Екстракт акмелли городньої

натуральний природний міорелаксант. Розгладжує зморшки, робить шкіру більш гладкою та еластичною.

Екстракт білої шовковиці

отримують з кореня шовковиці, що виростає в Японії. Має виражену відбілюючу дію завдяки фенілфлавоноідам, що інгібують тирозин і зменшує синтез меланіну. Сприяє інтенсивному зволоженню і надає протизапальний ефект.

Екстракт гірської арніки

має протизапальні і протинабрякові властивості, пом'якшує і заспокоює шкіру, сприяє регенерації.

Екстракт дріжджів

комбінація флавоноїдів, цукрів і амінокислот служить потужним джерелом енергії, сприяє оновленню клітин шкіри і поліпшенню процесів метаболізму дерми і епідермісу. Потужний антиоксидант активізує обмінні процеси і стимулює оксигенацію. У переважній більшості випадків використовується як омолоджуючий компонент, який дозволяє клітинам оновлюватися швидше і ефективніше. Регулює обмін ліпідів і білків, забезпечуючи зволоження і одночасний контроль вироблення себума.

Екстракт інка-інчі або екстракт Сача-інки

джерело корисних жирних кислот і антиоксидантів, які сприяють оновленню і зволоженню шкіри. Заживляє рани, протизапальна та заспокійлива дія. Усуває прояви дискомфорту.

Екстракт ірису

містить флавоноїди з високою антиоксидантною активністю і ферменти, що запобігають розвитку вікових змін шкіри. Є природним аналогом хімічних засобів гормонозамінної терапії, зменшує набряклість і запальні елементи на шкірі. Вітамін А в складі екстракту ірису стимулює зростання і ділення клітин, сприяє оновленню епідермісу.

Екстракт кінського каштану

знижує в'язкість крові і лімфи, сприяє поліпшенню мікроциркуляції та усунення набряків, зміцнює стінки судин, дренує тканини.

Екстракт лимону

містить комплекс мінеральних елементів і вітамінів (калій, вітаміни A, B і C, цитрусове ефірне масло і фруктові кислоти). Має бактерицидні, антисептичні та протигрибкові властивості. Сприяє ефективному видаленню ороговілих клітин шкіри. Позитивно впливає на загальний стан шкіри: зменшує щільність себума і звужує пори за рахунок нормалізації секреції сальних залоз.

Екстракт вівса

знижує поріг чутливості шкіри, підсилює механізми захисту і здатність шкіри протистояти агресивним впливам навколишнього середовища (холодне повітря, вітер, механічні та хімічні забруднення), знімає будь-які прояви дискомфорту.

Екстракт огірка

зволожує і заспокоює шкіру, збагачує її необхідними вітамінами та поживними речовинами. Робить шкіру сяючою і відновлює її текстуру (колір, рельєф).

Екстракт офіопогону японського

відновлює мікробіом і перешкоджає поширенню патогенних бактерій на поверхні шкіри. Сприяє утриманню вологи всередині клітин.

Екстракт папайї

відлущує мертві клітини, вирівнює поверхню і текстуру шкіри, сприяє прискоренню регенерації. Звужує і очищає пори. За рахунок вмісту вітаміну C володіє освітлюючою і тонізуючою дями.

Екстракт ромашки

має антиоксидантну, протизапальну і пом'якшувальну дію, заспокоює шкіру.

Екстракт насіння морінгі

має антиоксидантну і зволожуючу дію, захищає і відновлює шкіру, виводить токсини. Забезпечує вирівнювання тону шкіри.
З

Зелена глина

справжній детокс для шкіри - видаляє омертвілі клітини, абсорбує надлишки шкірного сала, сприяє м'якому очищенню пор і нормалізації гідроліпідного балансу, вирівнює тон обличчя.
К

Кремній

сприяє синтезу волокон колагену і еластину, покращує регенеративну функцію шкіри, зволожує і зміцнює епідерміс. Бере участь в процесах метаболізму багатьох мікроелементів і вітамінів. Здатний сповільнювати старіння шкіри.

Кофеїн

активізує ферменти, необхідні для ліполізу жирової тканини, а також стимулює дренажні функції шкіри і забезпечує швидке виведення рідини і продуктів метаболізму. Сприяє зменшенню або повного зникнення набряклості і темних кіл під очима.

Комплекс SOSKIN D-WHITE® (похідна гексілрезорціна, вітамін PP, альфа-арбутин)

концентрований гексілрезорцін надає спрямовану дію на усунення причин гіперпігментації, знижуючи вираженість пігментних плям і запобігаючи їх появі в подальшому. Подвійний механізм впливу: придушення активності тирозинази і блокування епідермального синтезу меланіну.

Кокосова стружка

природний ексфоліант з м'якою очищуючою дією делікатно видаляє ороговілі клітини епідермісу, роблячи шкіру ніжною, гладкою і сяючою.

Капсули з чистим ретинолом

прискорюють проліферацію і ріст клітин епідермісу, перешкоджають витончення шкіри. Стимулюють колагеногенез, підвищують еластичність шкіри і розгладжують зморшки. Мембрани мікрокапсул з хітозану дозволяють стабілізувати ретинол - вони запобігають його окисленню при контакті з киснем і забезпечують доставку ретинолу в глибокі шари епідермісу в незмінному вигляді. Там він вивільняється в тій концентрації, яка вказана виробником.

Каолін

один з компонентів білої глини, багатий мінералами і мікроелементами. Абсорбує надлишки себума, дбайливо очищає і звужує пори. Крім того, має зволожуючу, заспокійливу і пом'якшувальну дію.
Л

Ланолін

натуральний віск, схожий за складом з людським себумом. Зволожує і захищає шкіру.

Лінолева кислота

(Омега-6) поліненасичених жирних кислот, що входить до складу гідроліпідної мантії. Забезпечує міцність шкірного бар'єру, має протизапальну дію, знижує трансепідермальну втрату вологи, є антиоксидантом.  

Лимонна кислота

чудовий кератолітик - видаляє ороговілі клітини верхнього шару шкіри і сприяє росту нових клітин. Використовується для регулювання рівня рН косметичних продуктів.

Лецитин

помітно покращує стан шкіри, надає їй гладкість і м'якість, нормалізує роботу сальних залоз. Сприяє більш глибокому проникненню активних компонентів косметичних препаратів в епідерміс. Знімає запалення і подразнення, стимулює регенерацію клітин, покращує текстуру шкіри і запобігає утворенню зморшок. Будучи антиоксидантом, захищає шкіру від руйнівного впливу вільних радикалів.
м

Магній

бере участь в метаболізмі протеїнів, нуклеїнових кислот, жирів. Регулює проникність клітинних мембран і трансмембранний транспорт рідини в клітинах, усуває набряклість і застійні процеси в тканинах.

Мадекассосід

молекула рослинного походження, ізолят центелли азіатської. Це не просто екстракт центелли, а саме виділена чисте речовина, окремий компонент, що володіє більшою активністю. Його відрізняє не тільки чистота, але й ціна: мадекассосід коштує набагато дорожче, ніж звичайна витяжка з рослини.  

Масло абрикосових кісточок

відновлює гідроліпідний баланс, прискорює процеси регенерації, підвищує еластичність і пружність шкіри. Містить поліненасичені жирні кислоти, вітаміни A, E, C, а також мікроелементи K і Мg, завдяки чому підходить для чутливої ​​шкіри.

Масло авокадо

легко і глибоко проникає в шкіру, зволожує і живить, відновлює бар'єрну функцію, надає anti-age ефект. Містить рекордну кількість вітамінів: A, В1, В2, В3, В5, C, D, E - за рахунок цього має антиоксидантні властивості. Сприяє зниженню жирності шкіри.

Масло жожоба

містить велику кількість ненасичених жирних кислот і ліпідів, відновлюють гідроліпідний баланс шкіри і беруть участь в побудові клітинних мембран. Є джерелом амінокислот, необхідних для стимуляції вироблення власного колагену. Робить шкіру більш пружною і еластичною, сприяє розгладженню зморшок. Високий вміст вітаміну Е в олії допомагає захищати шкіру від агресивного впливу УФ-променів і інших агресивних факторів зовнішнього середовища.

Масло камелії

багата на вітамін E, омега-3, омега-6 і омега-9 жирними кислотами, які пом'якшують, живлять і заспокоюють чутливу і суху шкіру.

Масло лаванди

володіє антисептичними, протизапальними і в'яжучими властивостями, ідеально підходить для догляду за проблемною шкірою. Сприяє зняттю набряків і подразнень, усуває лущення, має легку освітлюючу дію.

Масло макадамії

містить мікс жирних кислот, стійких до окислення і схожих за структурою з шкірним салом (себумом). Регулює лімфатичний і венозний відтік, зволожує, живить, пом'якшує і заспокоює шкіру. Відновлює пошкоджену шкіру (в тому числі УФ-випромінюванням), сприяє стимуляції синтезу колагену і еластину.

Масло насіння соняшнику

багате поживними речовинами і вітамінами, має чудові зволожуючі і регенеруючі властивості. Жиророзчинний вітамін Е - один з найважливіших компонентів соняшникової олії - прекрасний антиоксидант, який допомагає уповільнити процеси старіння і захищає шкіру від руйнівного впливу сонця.

Масло солодкого мигдалю

містить велику кількість ненасичених жирних кислот і ліпідів, що беруть участь в побудові клітинних мембран. Багате бета-каротином, вітамінами групи B, E і C - має антиоксидантні властивості, захищає шкіру від УФ-випромінювання і агресивного впливу кліматичних факторів, прискорює процеси загоєння. Ідеально підходить для чутливої ​​шкіри. Рекомендується з обережністю використовувати для проблемної шкіри.

Масло ши

більш ніж на 80% складається з тригліцеридів, які сприяють відновленню гідроліпідної мантії після агресивного впливу кліматичних факторів (холодного повітря, вітру, УФ-випромінювання). Підвищує захисні властивості шкіри, покращує мікроциркуляцію крові, допомагає уповільнити процеси старіння. У порівнянні з іншими маслами, забезпечує більш тривалу поживну і зволожуючу дію на шкіру.

Масло шипшини

багате омега-3 і омега-6 жирними кислотами, сприяє відновленню епідермісу і покращує його бар'єрну функцію.  

Мідь

потужний антиоксидант, бере участь у багатьох окисно-відновних процесах, в синтезі еластину, колагену і пігменту меланіну, в клітинному диханні, в кровотворенні. Знімає роздратування, регулює активність стовбурових клітин і зволожує шкіру.  

Мигдальна кислота

антибактеріальний компонент, отриманий з гіркого мигдалю. Виявляє кератолітичну дію, підтягує шкіру, робить її більш пружною, поліпшує мікрорельєф, бореться з пігментацією, нормалізує роботу сальних залоз.

Молочна кислота

виявляє легку кератолітичну дію, зволожує, нейтралізує дію вільних радикалів, прискорює процеси клітинного оновлення і стимулює синтез колагену.    

Морський колаген

за своєю структурою близький до колагену людини і тому максимально засвоюється шкірою. Потужний зволожуючий компонент створює на поверхні шкіри захисну плівку, що перешкоджає втраті вологи. Підвищує тонус шкіри і зменшує глибину зморшок, стимулює вироблення власного колагену.  
О

Олія зародків пшениці

містить вітаміни (A, C, D, E і вітаміни групи B), мінерали, олігоелементи в дуже високій концентрації. До складу масла входять алантоїн і сквален, що знімають запалення і подразнення. Масло гіпоалергенні, тому ідеально підходить для чутливої, роздратованої та вікової шкіри, яку воно зміцнює і тонізує.

Олія чайного дерева

антибактеріальний, протигрибковий і противірусний компонент, відомий природний антисептик. Нормалізує секрецію шкірного сала, має заспокійливу дію.
П

Перетерті кісточки абрикоса

 натуральний природний ексфоліант, який ефективно очищує поверхню шкіри і пори від забруднень і ороговілих клітин.

Полісахариди

утримують вологу в глибоких шарах шкіри, повертають шкірі пружність і еластичність, стимулюють синтез власного колагену і оновлення клітин, відновлюють природні захисні функції. Найвідоміший полісахарид в косметології - альгінат.

Полісахаридна камедь

багата фруктозою, забезпечує тривалу гідратацію шкіри за рахунок утримання молекул води в роговому шарі в зв'язку з кератином. Створює «ефект плівки», що перешкоджає дегідратації. Використовується як стабілізатор (консервант) в складі косметичних засобів.
Р

Рослинний гліцерин

зменшує втрату вологи, робить шкіру більш пружною, м'якою і еластичною. Сприяє проникненню активних інгредієнтів косметики в глибокі шари шкіри.

Рожева вода з дамаської троянди і столістной троянди

підсилює очищаючі властивості лосьйонів, підтримує оптимальний кислотно-лужний баланс, має антибактеріальну дію, знімає роздратування, зволожує шкіру.  
С

Сечовина

завдяки гігроскопічності відмінно утримує молекули води, зволожує шкіру, створює захисну плівку, що перешкоджає дегідратації. Руйнує оболонку мертвих клітин, дає сигнал до оновлення більш глибоких шарів епідермісу. Сприяє покращенню проникнення в шкіру активних компонентів косметичних засобів. Знижує вираженість запалень.

Саліцилова кислота (екстракт кори верби)

руйнує білкові сполуки між верхніми шарами клітин і розчиняє жири рогового шару, вирівнює, оновлює шкіру і сприяє стягуванню пор. Проникає в сальні пробки і розчиняє їх, знищує бактерії. Має виражену відлущуючу дію, відбілює шкіру і освітлює пігментацію.

Сірка

як антисеборейний компонент пригнічує секрецію себума, забезпечує антибактеріальну та кераторегулюючу дію. Бере участь в синтезі волокон колагену і робить шкіру більш пружною.

Сквалан

близький за складом до шкірного себума, завдяки цьому легко вбудовується в ліпідний шар шкіри, зволожує і живить, сприяє глибокому проникненню вітамінів і мікроелементів. Є антиоксидантом і допомагає запобігти появі УФ-індукованої та вікової гіперпігментації. Підвищує еластичність шкіри, прискорює процеси регенерації, сприяє розгладженню дрібних зморшок.
Т

Тест

тест
Ф

Фітосквалан

інгредієнт, отриманий із оливкової олії. Захищає і пом'якшує роздратовану і чутливу шкіру обличчя, містить флавоноїди і антиоксиданти, є провідником для інших активних компонентів.
Ц

Цинк

інгібує ферментну активність, викликану надмірною секрецією шкірного сала, володіє антибактеріальними і протизапальними властивостями. Активізує диференціацію і проліферацію кератиноцитів, прискорює процеси клітинного оновлення в шкірі.

Центелла азіатська

містить сапоніни, стероли, таніни, флавоноїди, жирні кислоти і амінокислоти. Має ранозагоювальну дію, сприяє відновленню цілісності ліпідного бар'єру, впливає на синтез колагену 1-го і 3-го типів, підвищує рівень зволоженості шкіри і знижує чутливість. Ідеальний компонент в догляді за пошкодженою, реактивною шкірою обличчя з куперозом і ознаками старіння. Використовується в засобах для тіла, тому що зменшує набряклість і благотворно впливає на вени, має антицелюлітну дію. Для забезпечення максимального рівня активності і проникнення в глибокі шари епідермісу, центелла азіатська поміщається в ліпосоми з фосфоліпідів сої, схожих за структурою з людською шкірою. У косметології ліпосомальні структури є ефективними транспортними системами, які збільшують біодоступність діючих компонентів, а також захищають активні інгредієнти від окислення.

Скинути пароль