ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

Біоміметичні інгредієнти, здатні відтворювати фізіологічні функції молодої шкіри

В основі стратегії лабораторії SOSKIN лежать дослідження структури шкіри і того, як гормональні зміни або навколишнє середовище можуть змінити її біологічні механізми.

Згодом бар’єрна функція шкіри стає менш ефективною. Шкіра стає більш чутливою до внутрішнього дисбалансу і менш стійкою до зовнішніх агресій. Виробництво еластину і колагену сповільнюється, каркасний шар стає менш щільним, а основні сполуки шкіри стають жорсткими: зморшки з’являються у вигляді складок, дрібних зморшок і мікророзривів, які шкіра не може відновити.

Щоб компенсувати ці дисбаланси і виправити появу мікророзривів в шкірі, колекція Soskin [A +] AGE PERFORMANCE природним чином замінює з’єднання характерні шкірі:

ДОСЯГНЕННЯ ПЕРЕВАГ ЕЛАСТИЧНОСТІ ШКІРИ

Чисті інгредієнти відтворюють структурні молекули, створені шкірою, щоб ущільнити її сітку та поліпшити біологічні механізми.

[Гіалуронова кислота, колаген, гидроксипролин]

ВІДНОВЛЕННЯ БАР'ЄРНОЇ ФУНКЦІЇ ШКІРИ

Інгредієнти на рослинній основі постачають сполучну тканину білками, аналогічним до протеїнів епідермісу, щоб поліпшити її функції живлення і підтримки, заповнюючи мікротріщини шкіри.

[Центелла азіатська, ямс, соя, хітозан, гексапептиди]

ПРИСКОРЕННЯ ЕПІДЕРМАЛЬНОГО ОНОВЛЕННЯ

Інгредієнти дерматологічного класу, які спеціально розроблені для сумісності з шкірою, сприяють процесу відновлення клітин і значно покращують якість шкіри.

[Ретинол, аскорбінова кислота, кремній, гліколева кислота, гексілрезорцінол]

Навіщо зберігати структуру шкіри?

Дермальний шар являє собою сполучну тканину, що складається з гелю, в якому присутні фібробласти, відповідальні за секрецію молекул структури. Це: еластин, колаген, гліколь-протеїни. Ця позаклітинна сітка становить основу опорних елементів епідермісу. Маючи безліч кровоносних судин, дерма бере участь у відновленні шкіри і грає важливу роль у живленні.

Яка бар'єрна функція шкіри?

Потрапляючи на поверхню шкіри, клітини кератиноцитів, складові епідермісу, поступово діляться і згладжуються, стаючи біологічно мертвими клітинами: корнеоцитами. Впливаючи на навколишнє середовище, ці клітини верхнього шару шкіри забезпечують епідермісу свою бар’єрну функцію за рахунок процесу відновлення шкіри.

Що таке біоміметичні інгредієнти?

Біологічно сумісні зі шкірою компоненти. Ці рослинні екстракти імітують дію факторів росту епідермісу, зміцнюючи бар’єрну функцію шкіри і сповільнюючи ефекти старіння. Їх склад гарантує ідеальну схожість з будь-яким типом шкіри. Цей догляд за шкірою не містить інгредієнтів, які не розпізнаються або є зайвими для шкіри, і забезпечує клітини необхідними поживними речовинами.

Чому ми використовуємо мікрокапсуляцію?

Ця унікальна технологія біоміметичних векторів здатна розчинятися в структурі шкіри, переміщаючи інгредієнти дерматологічного класу через ліпідний шар клітин. Ці ліпосоми забезпечують можливість вивільнення до точної ефективної дози гідрофільних або ліпофільних активних інгредієнтів, які не змінюються під зовнішніми умовами всередині клітин. Без шкоди для чутливості шкіри.

Омолодження (зморшки, втрата пружності) – додатковий догляд для вашої шкіри, починаючи з 35 років. Розгладжуючий, зволожуючий, регенеруючий догляд за шкірою, натхненний силою природи, для збереження вашої природної краси.

Корекція – радикальне поліпшення якості шкіри з глибокими зморшками, нерівним кольором обличчя, першими віковими плямами. Корекція кольору за допомогою спеціальних інгредієнтів для додання сяйва шкірі.

Ліфтинг ефект (ослаблення тонусу шкіри, втрата щільності) – відновлюючий догляд за шкірою для відтворення структури і комфортного стану зрілої шкіри. Засоби розроблені для підвищення еластичності. Компенсують уповільнення відновлення клітин, відновлюють красу і підтримують структуру зрілої шкіри після 50 років.

Дізнайтеся більше про інші колекції лабораторії SOSKIN

Скинути пароль