fbpx

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ЗДОРОВ'Ї ВАШОЇ ШКІРИ

HYDRAWEAR: Чутлива зневоднена шкіра

Чутлива або реактивна шкіра – це тимчасовий стан, який асоціюється з дискомфортом, стягнутості , свербінням, підвищенням чутливості і почервонінням.
Це результат підвищеної реакції на зовнішні (кліматичні зміни, ультрафіолетові промені, забруднення, агресивні чистячі засоби …) або внутрішні (стрес, гормони) подразники, які не викликають реакції у нормального типу шкіри.
Гіперчутливість викликана аномально низьким порогом сприйняття через ослаблений і легко проникаючий бар’єр шкіри, що допускає надмірне проникнення подразників.

Чутлива шкіра і її дисбаланс

СУХІСТЬ >

Викликано дефектом гідроліпідної плівки, яка не спроможна виробляти достатню кількість шкірного сала для підтримки своєї захисної бар'єрної функції.

ЗНЕВОДНЕННЯ >

Через порушення захисного шкірного бар'єру.

ПОЧЕРВОНІННЯ

Безліч нервових волокон в епідермісі активують судинну сітку у відповідь на різні хімічні, термічні і фізіологічні подразники.

Засоби SOSKIN знижують чутливість шкіри і відновлюють комфортний стан за допомогою 3 додаткових дій:

  • Зміцнюють міжклітинний зв’язок і забезпечують плівкоутворення завдяки жирним кислотам, які допомагають запобігти проникненню подразників в шкіру.
  • Наповнюють шкіру вологою за допомогою гіалуронової кислоти з різною молекулярною масою. Діють на різних рівнях, щоб обмежити трансепідермальну втрату води.
  • Знижують рівень реакції шкіри за допомогою заспокійливих засобів.

HYDRAGLOW: Перші ознаки старіння, втрата природного сяйва

Позбавлена життєвої сили і здорового тону шкіра зазвичай страждає від сухості, широких пір, ознак втоми, наприклад темні кола під очима.
Різні чинники перешкоджають правильному процесу регенерації і ушкоджують захисний екран шкіри, що і сприяє появі перших зморшок.

Бренд SOSKIN PARIS пропонує програму двох основних дій:

  • стимуляція відновлення клітин: механічне відлущування, A.H.A.
  • насичення епідермісу киснем завдяки потужним ліпосомальним інгредієнтам: Вітамін С

CICAPLEX®: Відновлення шкіри

Після травмування (поріз, кліматична агресія, вугрі, поверхнева дерматологічна процедура) шкіра захищає себе і реагує природним біологічним процесом загоєння. Ослаблений епідерміс має здатність відновлюватися після пошкодження, будь то на поверхні або всередині. Засоби SOSKIN діють як помічники під час третьої і останньої фази процесу загоєння, так званої епітелізації, для загоєння і захисту травмованої ділянки.

ЗАХИСТ ШКІРИ ВІД БАКТЕРІЙ

ЖИВЛЕННЯ І СТИМУЛЯЦІЯ ОНОВЛЕННЯ КЛІТИН

ЗНИЖЕННЯ ВИДИМИХ ОЗНАК РУЙНУВАННЯ ШКІРИ

ЛІНІЯ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ З ПЕРШИМИ ОЗНАКАМИ СТАРІННЯ

Початковий етап догляду пропонує різні засоби: двофазне очищення, очищаюче молочко, тонік і міцелярна вода, для м’якого видалення макіяжу будь-якої складності.
Зволоження та живлення для чутливої шкіри – зволожуючі процедури, які насичують шкіру вологою і пом’якшуючими речовинами, що додають їй первісну красу.

Відновлення природного сяйва шкіри – профілактичний антивіковий догляд за шкірою, щоб підкреслити природну красу і надати рівномірний колір обличчя. Спеціально розроблений догляд для тьмяної, схильної до стресу шкіри і перших зморшок.

Дізнайтеся більше про інші колекції лабораторії SOSKIN

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.

Скинути пароль