ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

ПІД ЧАС ВІЙНИ, НА САЙТІ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС ГРИВНІ, НИЖЧИЙ ВІД ПОТОЧНОГО ОФІЦІЙНОГО КУРСУ

Які у вас вимоги до щоденного сонцезахисного засобу? Ми можемо вгадати, бо в редакції Marie Claire вони, вочевидь, такі самі.

По-перше – легка та комфортна текстура, без липкого фінішу та сального блиску. Санскрін повинен бути таким, щоб шкірі у ньому було комфортно, інакше бажання його наносити зійде нанівець вже після другого-третього нанесення, навіть якщо в ньому найсучасніші захисні UV-комплекси. Або захочеться наносити якомога меншу кількість, щоб Т-зона не перетворювалась на масний млинець, а це не забеспечить необхідного захисту. Так – текстура, це головний орієнтир!

По-друге, він повинен мати високий рівень UV-захисту від променів будь-якого спектру: сучасні водостійкі фотостабільні фильтри. Тенденція останніх двох років – мікс физичніх та хімічних фильтрів у формулі. Физичні фильтри, такі як оксид титану та диоксид цинку, працюють виключно на повхерні шкіри. Вони екранюють сонячні промені, захищаючи шкіру як фізичний щит. Але вони роблять тектуру більш щильною. Дотого ж потрапляючи в воду фізичні фильтри накоплюються у воді і можуть шкодити кораловим рифам. Тому провідні виробники сонцезахистних засобів комбінують у формулах фізичні та хімічні фильтри. Останні дозволяють отримувати продукт з високим фактором захисту і водночас з текстурою, яка гарантує відмінне розтікання та нанесення. А це необхідно для рівномірного покриття.

По-третє, сонцезахисний крем повинен відповідати всім правилам сучасної безпеки – не наносити шкоду шкірі та довкіллю.

І на останок – сучасна формула, яка містить потужні антіейдж- компоненти та дбає про захист від передчасних зморшок.

Саме такі сонцезахисні продукти – в новій підбірці Marie Claire.

Серед топових засобів виділють:

SOSKIN Sun Cream Very High Protection Tinted SPF 50+

71450

Легкий крем-флюїд з високим ступенем захисту від UVA/UVB променів та прозрачним тонуючим ефектом. У складі фізичні та хімічні водостійкі фільтри та мінеральний пігмент, який злегка вирівнює тон шкіри, без ефекту маски. Не зважаючи на легку текстуру, крем створінь для сухої, зневодненої шкіри з пігментацією. Зволожує, не додаючи жирного блиску, добре підходить як основа під легкий пляжний макияж.

Джерело: marieclaire.ua

Опублікувати коментар

Скинути пароль