13 серпня пройшов перший Beauty-бранч на терасі готелю Hyatt, присвячений професійній екологічно чистої французької космецевтиці SoSkin Paris.

Бранч відвідали редактори топових українських видань. Під час бранчу лікар-дерматовенеролог, сертифікований тренер SoSkin Paris, Олена Баранова познайомила присутніх з філософією бренду, його історією, що нараховує вже більше 30 років інновацій в світі косметології і естетичної медицини. SoSkin Paris – перша в світі професійна косметика, яка ще на початку 90-х років запропонувала рішення по доставці активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри шляхом інкапсулювання їх в спеціальну оболонку.

Філософією бренду є:

1) зберегти шкіру;

2) виправити недоліки;

3) відновити на клітинному рівні;

4) активувати власні ресурси.

Головна мета для SoSkin – відновлення фізіологічних процесів і функціоналу клітин шкіри. До складу космецевтики включені активні компоненти, які підібрані таким чином, щоб повністю відповідати фізіологічним структурам здорової шкіри. Вчені назвали метод їх створення «біонаслідування» або біоміметика. Біоміметична косметика фактично зливається зі шкірою, усуваючи пошкодження і відновлюючи її цілісність. Французька лабораторія SoSkin Paris використовує 2 методи іканпсулювання активних інгредієнтів: ліпосоми і мікрокапсули, які забезпечують захист інгредієнтів від зовнішнього впливу, високу біодоступність і максимальний ефект, який досягається за рахунок проходження активних компонентів крізь мембрани клітин.

Друга частина бранча була присвячена сучасним методикам апаратної естетичної медицини і косметології, які допомагають вирішенню численних проблем у пацієнтів, комплексному омолодженню і гармонізації обличчя. Своїм досвідом, практичними знаннями поділився лікар-дерматовенеролог Роман Олександрович Школьний, керівник медичного центру «MultiMed» Київ, провідний експерт по лазерним і ін’єкційним технологіям в естетичній медицині.

Бранч завершився відвертою розмовою «для своїх». Всі абсолютно були згодні з твердженням, що краса – це перш за все здоров’я. Останній тренд сучасної естетичної медицини – натуральність, здоров’я, wellbeing. І для його досягнення потрібен комплексний підхід за допомогою професійних процедур, апаратних методик, корекцій недоліків, призначення правильного домашнього догляду лікарем-дерматологом..

Опублікувати коментар

Скинути пароль