Редактор розділу “Краса” в COSMOPOLITAN UA Оксана Ткач розгладає тему пілінгів і рекомендує процедуру від Французького бренду SoSkin.

«Зазвичай процедура пілінгу з кислотами має свої побічні ефекти у вигляді печіння під час процедури, сильного почервоніння і лущення шкіри після. Буває, що процес відновлення може затягнутися на кілька днів і доводиться підлаштовувати свої плани під ці обставини. Власниці чутливої ​​і реактивної шкіри взагалі намагаються уникати цієї процедури через занадто агресивного впливу, хоча такій шкірі пілінги в цілому також необхідні.

Щадні французькі пілінги SoSkin Peel спрямовані на поступове досягнення здорового балансу шкіри. Інкапсульовані в ліпосомальну оболонку екстракти рослин в поєднанні з нейтралізованою гліколевою кислотою забезпечують м’який ефект без лущення і почервоніння шкіри, нормалізують водний баланс і покращують колір обличчя.

Пілінги SoSkin Peel також рекомендовані для комбінованої шкіри і лікування постакне. Такий пілінг не зачіпає живі клітини, так як гліколева кислота діє на поверхневому рівні (але при цьому впливає на дерму). Після процедури немає необхідності в постпілінговій реабілітації, як після більш агресивних методів.

Важливо, що процедуру можна проводити в будь-який час року і навіть на шкірі, схильної до чутливості. У комбінації з домашнім доглядом і спеціальною дієтою курс пілінгів SoSkin призводить до тривалого результату: наповнена сяюча шкіра з потужним власним ресурсом.»

Вибрати beauty-центр для процедури пілінгу Soskin можете тут.

Опублікувати коментар

Скинути пароль