Вибір подарунку для мами завжди займає більше часу, оскільки ми хочемо, щоб він був проявом особливої ​​турботи, любові і вдячності. Редакція Beauty HUB знає, що порадує ваших мам найбільше.

Редакція Beauty HUB підібрала особливі подарунки, для особливої вам людини, які візьмуть на себе турботу про її здоров’я, тіла, а також огорнуть теплими емоціями і приємними ароматами.

Beauty HUB рекомендує новорічний подарунковий набір Soskin Shine Dream

Французький преміальний бренд екологічної косметики Soskin в цьому році також представив подарункові набори в святковій упаковці, які порадують не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і змістом.

Набір Shine Dream містить два базові продукти для вікової шкіри, заховані в сріблястій косметичці. Міцелярна вода дбайливо видаляє макіяж, забруднення і підходить для будь-якого типу шкіри, а також для ніжної шкіри очей і губ. Інноваційний антивіковий крем завдяки вмісту мікрокапсульованого ретинолу сприяє відновленню пружності та оптимального рівня зволоженості шкіри, надає регенеруючу дію і покращує колір обличчя. Важливий момент: крем містить сонцезахисні фільтри (SPF 20), що захищають шкіру від сонця, запобігає появі пігментації і перешкоджає фотостаріння. Обсяг міцелярної води 250 мл, а крему 50 мл.

Детальніше про новорічні набори Soskin дивіться тут.

Опублікувати коментар

Скинути пароль