Що таке SPF? Це – Sun Protection Factor. Цифри після нього означають рівень захисту від UVB променів. Цікаво, що між SPF 30 і 50 – всього 2% різниці. Якщо у вас схильність до пігментації або світла шкіра, ці відсотки відіграють величезну роль!

Коли і кому: SPF-захист потребує шкіра кожного і завжди! Протягом року, незалежно від погоди чи вашого beauty-режиму. Особливо, якщо у вас дуже світла шкіра, ви щойно зробили процедуру у косметолога або перебуваєте під яскравим сонцем.

UVA, UVB та UVC: типи УФ-променів, захищатися потрібно від перших двох – третій до нас просто не досягає. Промені B залишають опіки, а промені А – проникають глибше. Санскрін має захищати від обох типів. Вибирайте уважно!

Хімічні та мінеральні фільтри. Хімічні формули поглинають світло і перетворюють його в тепло, яке виділяється шкірою. Мінеральні формули діють як щит і відображають світло. Надайте перевагу мінеральним! Формула засобів SoSkin складається з компактної системи органічних компонентів, що надають нетоксичний мінеральний захист.

Коли наносити? Сонцезахисні засоби потрібно застосовувати не тільки на пляжі, а за 20 хвилин до виходу на вулицю, щоб вони встигли «зв’язатися» зі шкірою.

Одне нанесення чи? Санскрін потрібно оновлювати. Після купання на морі чи в розпал робочого дня. Після 2-3 годин перебування на шкірі, захист послаблюється.

Що таке засмага? Захист організму від ультрафіолету! Щоб допомогти шкірі, можна приймати добавки: наприклад, астаксантин, зеаксантин, лютеїн, лікопін. Але спочатку консультація з лікарем!

Для жадаючої бронзової шкіри – нанесіть масло SoSkin Sun Oil, водостійкий засіб зі SPF30 допоможе отримати правильну та безпечну засмагу.

Після довготривалого перебування на сонці, охолоджуючий гель Cooling Gel After Sun – must have – заспокоїти, зволожити та зняти відчуття запалення!

Особлива зона! Шкіра губ не в змозі захищатися від УФ самостійно. Їм потрібна наша допомога, тож у нагоді стануть санскріни особливої текстури – спреї, флюїди.

Увага, мандрівниці! Скло не блокує UVA промені – а значить, про захист не можна забувати навіть в літаку, по дорозі на довгоочікувану відпустку. Тим більше, що на висоті польоту ви ближче до сонця.

Санскрін – це тільки захист? В ідеалі сонцезахисний крем повинен містити і зволожуючі інгредієнти. Наприклад, вітамін Е – входить до кожного засобу сонцезахисної лінійки SoSkin. Колекція містить широкий спектр санскрінів, котрі можна обрати за типом шкіри, тонуючим ефектом та текстурою.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНОГО ЗАХИСТУ ВІД SOSKIN

– Ефективний захист починаючи від поверхні шкіри аж до клітинних реакцій, ДНК і колагенової структури

– Доведено запобігання ушкоджень ДНК, включаючи захист від радикалів на основі ультрафіолетових променів

– Успішне призупинення процесу фотостаріння, його профілактика та захист всього організму від шкідливих наслідків УФ-променів

– Підтверджена стійкість засобів до води / поту

– Лабораторія SoSkin розробляє ocean friendly засоби, котрі піклуються про навколишнє середовище

– Нелипкі та прозорі санскріни SoSkin забезпечують комфортне відчуття, як при звичайному догляді за шкірою

Зберігайте full-гайд на Ваш гаджет та обов’язково користуйтеся порадами.

 

Опублікувати коментар

Скинути пароль