Щороку Христина Обломська тестує якусь кількість сонцезахисних кремів і пише їх огляд в своєму блозі Beauty Advisor. Щороку трапляються ефективні засоби і Христина завжди рада результатами тесту.

В огляді ви довідаєтеся про:

  • Як використовувати Санскрін, щоб отримувати заявлений захист
  • Як змивати Санскрін
  • Який засіб вибрати саме для вас

В огляд входить SoSkin BB Skin-perfector moisturizing cream SPF30

Фільтри: фізичні і хімічні – діоксид титану, гомосалат, авобензон

Для кого: для комбінованої і жирної шкіри

«Це Санскрін з тоном, який виробник називає BB-кремом – і назва така дійсно найкраще відображає реальність. Крем схожий на тональний засіб – в ньому багато пігменту, він приховує будь-які недоліки, вирівнює текстуру і захист від сонця при цьому теж дає якісний, завдяки комбінації фізичних і хімічних фільтрів.

Складність з ним одна – нанести по-справжньому багато не вийде. Мій максимум – ¼ чайної ложки, щоб покрити все обличчя і не залишити шансу жодній порі і жодній цятці.

Відношу цей крем до засобів для міської захисту чи доповнення до денного крему з SPF. Фініш у нього матовий, в складі заявлена ​​матуюча пудра, так що це варіант тільки для жирної блискучої шкіри або тих, у кого влітку активно блищить Т-зона. Вже через годину після нанесення матуючий ефект розкривається в повній мірі – крем не залишає шансу жирногму блиску і підсушує.»

 

Повний огляд дивіться тут.

Опублікувати коментар

Скинути пароль