Приємне з корисним від Soskin – вибір harpersbazaar.com.ua

 

Захисний крем для обличчя – не тимчасова міра на літо, а необхідність протягом року. Саме тому дерматологи і б’юті-експерти не втомлюються закликати нас користуватися засобами з SPF. Але якщо тональний крем ми використовуємо із завидною регулярністю, то Санскрін вранці, зізнайтеся, ми частенько наносити забуваємо. Але ж є просте рішення цієї проблеми – придбати тональний крем із захисними властивостями.

На щастя, у б’юті-бренду Soskin без проблем можна знайти тональні продукти з SPF, фактор захисту яких не поступається повноцінним сонцезахисним кремам.

CC крем CC Cream Color Control 3 in 1, Soskin

 

Який тональний крем краще вибрати?

Зверніть увагу на продукти зі ступенем захисту не менше 15. Але врахуйте, що такий засіб не замінить повноцінний Санскрін, якщо ви плануєте перебувати на сонці тривалий час.

Тут, до речі, варто відзначити, що згідно з рекомендаціями Австралійської ради по боротьбі з раком обсяг сонцезахисного засобу, який потрібно нанести на обличчя, дорівнює 1 чайній ложці. Це означає, що тональний крем краще не економити. Але щоб він не перетворився на обличчі в щільну маску, вибирайте флюїди з легкими, напівпрозорими текстурами.

Стаття harpersbazaar.com.ua

 

Опублікувати коментар

Скинути пароль