Soskin Brightness Vitality Serum – один з найефективніших продуктів з вітаміном С на думку інтернет-видання про красу, моду і зірок – @harpersbazaarukraine

“Всі знають, що вітамін С – головне джерело здоров’я для нашого організму і потужна зброя проти хвороб. Але мало хто розуміє, наскільки він важливий в нашій б’юті-рутині.

Але ж користь від вітаміну С в складі beauty-засобів складно переоцінити! Потрапляючи на шкіру, він активізує вироблення колагену, зменшує видимі ознаки старіння, освітлює пігментні плями. З його допомогою також збільшується вироблення антиоксидантів і підвищується природний рівень захисту шкіри.

На жаль, наш організм не здатний виробляти вітамін С самостійно. Більш того, при наявному дефіциті цієї речовини його спочатку розбирають більш важливі органи, а в епідерміс він надходить за залишковим принципом. Тому дуже важливо постійно поповнювати запаси вітаміну С, користуючись спеціальними сироватками та кремами. Найкраще застосовувати їх вранці перед нанесенням засобу з SPF.

Принадність вітаміну С полягає в тому, що він підходить для всіх типів шкіри, включаючи суху і чутливу. Але враховуйте: занадто висока концентрація вітаміну С може викликати роздратування і алергію. Тому слід вибирати тільки ті форми і концентрації, які будуть максимально дбайливо доглядати за шкірою.”

Soskin Brightness Vitality Serum – гель з високим вмістом вітаміну С. Стимулює синтез колагену, зміцнює, омолоджує і перетворює шкіру. Освижаюча і швидко вбираюча текстура, залишає матовий фініш.

 

Опублікувати коментар

Скинути пароль