Як вітамін, який ми щоденно споживаємо в нашому раціоні, дібрався до косметології та в чому його особливість? Про це та не тільки розповідає лікар-косметолог та фармаколог Погоська Тетяна, яка вже 9 років рятує красу жінок і точно знає усі деталі правильного використання цього препарату у догляді за шкірою обличчя.

 

Тетяно, розкажіть нам детальніше, що являє собою вітамін С і які його основні переваги?

Вітамін С – це компонент, який відмінно працює на поліпшення якості та структури судин. Він захищає шкіру від ультрафіолету, що є необхідним у літній період, тобто підсилює захисні властивості нашої шкіри в цілому. Він також бере участь у формуванні колагену і володіє антиоксидативною дією, що вкрай важливо для жителів мегаполісу.

Вітамін С існує в декількох формах, яка з них є найоптимальнішою для шкіри обличчя?

Так, вітамін С дійсно існує в декількох формах і найбільш біодоступною для нашої шкіри є L-аскарбінова кислота. Використовувати для чутливої ​​шкіри вітамін С в такій формі можна, він її не подразнить.

Вітамін С чудово працює в тандемі з іншими активними компонентами. Або ж якщо це вітамін С різної форми в різних косметичних продуктах, які наносяться на шкіру одночасно, то потрібно дивитися на склад: який саме вітамін С міститься в тому чи іншому засобі. Але якщо це препарати однієї лінійки, то так, їх можна поєднувати та накладати один на одного, перенасичення шкіри при цьому не відбуватиметься. Тут дуже важлива послідовність нанесення і правильно підібрані продукти.

У холодильнику даний продукт взагалі не потрібно зберігати. Знову таки, можливо є певні форми вітаміну С, які потрібно зберігати в прохолодному місці.

Чи може Вітамін С нашкодиті шкірі?

Вітамін С існує також і в різних концентраціях. Оптимальна — це 10-15%, в деяких продуктах може бути і 25%. Тут важливо саме дотримуватися рекомендацій виробника, який це обов’язково прописує в інструкції до використання – якщо все правильно виконувати, то нашкодити шкірі неможливо.

Редакція Marie Claire вивчила ТОП продукти з правильною концентрацією цього вітаміну і ділиться зі своїми читачами. Серед найефективніших засобів з Вітаміном С обрана гель-сироватка  SoSkin Paris.

 

Гель-сироватка для обличчя C20 Brightness Vitality Serum

 

«Французи з компанії SoSkin розробили гель-сироватку для обличчя C20 Brightness Vitality Serum. Освіжаючий гель містить коктейль з ліпосомального вітаміну С, гіалуронової кислоти і кремнію. Стабілізована форма вітаміну С має виражену антиоксидантну дію, усуває ознаки стресу і втоми, значно покращує колір обличчя і повертає шкірі здоровий вигляд. Чудовий варіант, якщо ви проживаєте в шаленому ритмі великого міста.»

 

Додатково про сироватку C20 Brightness Vitality Serum

 

Стаття Marie Claire

Опублікувати коментар

Скинути пароль